Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok, ti...

26 hetes kismama vagyok, ti szedtek valami olyan készítményt ami a gyerekre jó hatással van, most nem (elevitre gondolok)?

Figyelt kérdés
Sógornőm minden féle homeopátiás cuccot szedett, amitől állítólag okosabb, ügyesebb lesz a gyereke, szerintetek van értelme, és mit ajánlotok?
2009. szept. 29. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Szintén 26.hetes vagyok a 3. babámat várom és semmit sem szedek.Semmiféle + vitaminra nincs szükség megfelelő étrend mellett.A vége felé egy kis vas jól jön de ez még odébb van.a fiam 4 éves,okos,értelmes,koránál jóval fejlettebb értelmileg,lányom 2 évesen szintén:)És ez nagyban annak tudható be,hogy a nap 24 órájából 26-ot foglalkozunk velük:)
2009. szept. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugtattál, mert nekem semmit nem mondott az orvosom, hogy szedjek, bár eddig a véreredményem nem kívánt meg plusz vitaminbombákat, csak azt tudom, hogy ő vagy 3 fajta homeopátiás cuccot szedett+ elevitet!
2009. szept. 29. 09:37
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Hmm, már elnézést, jó okos a sógornőd, ha azt gondolja, hogy mindenféle szerektől lesz okosabb a gyereke. Sokat kell a gyerekekkel foglalkozni, attól lesz okos és ügyes. Intelligens embernek, aki rendesen neveli a gyerekét, ritkán lesz "hülyegyereke". (Rersze vannak kivételek, de most nem erről van szó.)

Olyan van, erről olvastam, hogy már megszületett gyerekeknek (iskoláskorú) adtak omega 3 (valami ilyesmi) kapszulát, attól állítólag jobban megy az agyműködés. De hiába az agyműködés, ha a gyerek a sarokba van ültetve és le van sza**rva.

2009. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En a terhesvitaminon kivul omega 3-at szedek a terhessegeim alatt, nem napi szinten, hanem hetente 2-3 alkalommal.
2009. szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is Omega3-at szedek még, mert az állítólag tényleg jó hatással van az agy működésére. Ez meg amúgy sem árt, ha nem várnék babát, akkor is bekapnék heti 1-2 szemet.

Az viszont igaz, ha nem foglalkozol vele a későbbiekben, akkor hiába szedsz akármit is, attól nem lesz okosabb a gyerek.

2009. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a Gravidáról átváltottam Eurovit kismama vitaminra, abban van omega 3 is. Aztán majd meglátjuk, hogy milyen lesz a baba! :-) Nyugi, az én sógornőm is "szuperanyuka", én meg mindig elosztom kettővel amit mond, mert különben már meghülyültem volna!! :-))
2009. szept. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én szedek ilyen napi vitamin csimagot. C, B, E, D, ásványi anyagok...mindenféle van benne megfelelő arányokban és én érzem azt, hogy nekem is segítenek ezek a vitaminok.

Meg calcium-magnézium italt iszok a csontok miatt, meg az izomgörcsökre, ja meg hogy ne lukadjon ki a fogam, mert ugyi a baba elveszi a te szervezetedtől, ami neked kell, de azért neked is szükséged van ilyen vitaminokra és ásványi anyagokra.

2009. szept. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenhol azt írják, hogy a jód nagyon jó a szellemi fejlődésre, nézz utána! Sajnos az Elevitben nincs. A Femibionnak van egy új változata ami DHA-t tartalmaz, egy külön kis bogyó E-vitaminnal és valami halolajjal, vagy omega 3-mal. Ezekre mondják, hogy okosabb lesz a gyermek, de persze a sok foglalkozás a leginkább szükésges.

2009. szept. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!