Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg lehet inni egy egy pohárral?

Meg lehet inni egy egy pohárral?

Figyelt kérdés

terhességem nagyon elején járok még mert még orvos sem tudta megállapítani,csak a teszt mutatta.

arra lenék kíváncsi meglehet e inni egy egy pohár kólát ha nagyon rám jön.én nagyon szeretem a kólát,de tudom hogy nem egészséges.magamnak itthonra nem vennék mert nem akarok inni ilyeneket ameddig babát várok de tegnap voltak vendégek és maradt egy kicsi.ilyen esetben ihatok egy kicsit? vagy a kis mennyiséget is felejtsem el?


2010. jan. 17. 09:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia:ezzel én is így vagyok.Kíváncsi lennék a válaszokra



5 hetes kismami

2010. jan. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
:D akkor együtt várjuk a választ:D
2010. jan. 17. 09:13
 3/20 anonim ***** válasza:
:))
2010. jan. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan ihatsz kólát, ha nem viszed túlzásba. Pl. naponta egy pohár belefér bőven, a napi egy liter nem:) Az én dokim azt mondta, bármit ehetek-ihatok, amit megkívánok, csak tartsak mértéket. Úgyhogy nyugodtan, semmi baja nem lesz annak a picinek. Nekem javasolták a szénsavast az emésztésem miatt a terhesség alatt, a barátnőmnek a vérnyomása miatt naponta kellett kávézni, a babáknak ez meg sem kottyan. Úgyhogy egészségetekre!
2010. jan. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
köszi szépen :D akkor én meg is iszok egy pohárral.már tegnap óta figyelem nyomorult üveget :D
2010. jan. 17. 09:16
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!Én ugyan már "idősebb"babás vagyok.Az elején nem igazán kivántam a kólát,viszont mostanában iszogatom,mivel a férjem mindig azt issza.1-2 pohár van hogy lemegy egy egy nap,és semmi baja a babának tőle.Az elején okozhat jobban puffadást,ez az az időszak,mikor mindentől puffadni fogtok sajnos kellemetlen.Ha jól esik igyátok meg mértékkel.Ha nagyon hányós valaki akkor az orvos is ajánlja:-_)Boldog babavárást!22+6hetes kismami
2010. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem a védőnőm javasolta a vérnyomásom miatt a napi egy csésze kávét. Mivel elég alacsony a vérnyomásom.

A kólára pedig rákérdeztem, és nyugodtan ihatok, csak nem szabad túlzásba vinnem, ami azt jelenti, hogy napi 1-2 pohár az nem baj. Egyébként a picinek nem árt.

Szóval nyugodtan ihattok kólát.

Üdv: 19 hetes kismama

2010. jan. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség alatt mindent lehet enni,inni,amit megkívánsz,még alkoholt is,vagy csípős ételt,de csak mértékkel.Nem árt meg a babának.
2010. jan. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

engem a nődokim oktatott ki a témában

azt mondta: heti egy-egy pohár jó minőségű nem égetett alkoholt meg lehet inni (bor,sör)

hányinger ellen meg lehet próbálni egy pohár jól lehűtött kólát

amit kerülni kell a nyers húsok, sokáig érlelt penészes sajtok

2010. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.jó tudni hogy mehet a kóla mértékkel.én mindig azt hittem egyáltalán nem ihatok mert nem egészséges.
2010. jan. 17. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!