Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát szeretnénk.4 hónapja...

Babát szeretnénk.4 hónapja vagyunk komolyabban rajta az ügyön. Nagyon szeretnék babát, de sorra jönnek a csalódások (mensi megjön). Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban alig voltunk együtt. A napokban kiborultam, mert barátnöim sorra jelentik be hogy babásak. Oly annyira kikészültem hogy azt mondtam már nem akarok babát. Persze nem szívböl mondtam, de tényleg nem vagyok rajta a dolgon. Ami még hozzá tartozik,hogy eddig mindig napról napra pontosan megjött a menzeszem.2 évig szedtem a Tri-Regolt.Szeptemberben tettem le.Még utána is pontosan megjött,de decemberben 35 napra jött meg és 10 napig tartott.Most meg még semmi....a cicm fáj,de nem feszül.Tud erre valaki valamit mondani?Köszönöm.
2010. jan. 16. 20:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű az a baj, hogy ennyire görcsölsz a dolgon. Próbálj megnyugodni, mert ha ennyire ideges vagy, az nem segít a dolgon. Ha aggódsz, akkor kezd el figyelni a ciklusodat, használj ovu tesztet, és időzítsétek az együttléteket a legmegfelelőbb időszakra. 4 hónap még nem a világ, valószínű, ahogy elengeded magad összejön a pici. Ha meg nem tudsz megnyugodni, menj a dokidhoz, mondd el, hogy aggódsz, majd ő megnyugtat. Kitartás, és csak nyugi, drukkolok, hogy összejöjjön a baba!
2010. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!


Használtunk eleinte ovu tesztet,és idözitettünk is,de sajna semmi :(

2010. jan. 16. 20:45
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj, még benne vagytok teljesen a normál időben. Az átlag 7 hónap alatt esik teherbe. (statisztika)

Nekem segített a gyógytea ívás. Cickafark és palástfű teát ittam. Az egyik segíti a peteérést, a másik a beágyazodást. Ha érdekel irok még róla. Meg használtam ovu tesztet. És a második hónapra nem jött meg.

31+2 hónapos terhes vagyok.

2010. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
elöző vagyok. Nem hónapos!-hetes! szép is lenne ennyi hónap!!!!
2010. jan. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon ismerős a helyzeted, mi párommal közel 1 évig próbálkoztunk mire összejött, nagyon görcsöltünk, nagyon akartuk, de soha semmi, aztán megbeszéltük, hogy akkor most egy kis ideig leteszünk róla majd később próbálkozunk a 2. hónapban poz-t teszteltem... Aztán jött a hidegzuhany, 11 hetesen elment a baba... Utána kivártuk a megadott időt és megint rágörcsöltünk, megint semmi, minden hónapban megjött, majdnem a vetélésre 11 hónappal poz-t lett a teszt, akkor már 3 hónapja úgy voltunk, hgy majd jön amikor akar... Sóval az én példámmal csak azt akartam leírni, hogy amíg görcsölsz tényleg nem fog összejönni!!!

Sok sikert és mielőbbi babásodást kívánok!!!:)

És csak stressz mentesen!!!:))))


24hetes km

2010. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

21:02-es igen érdekelne ez a gyógyteás dolog!De nem hasható ugye?

2010. jan. 16. 21:24
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A férjemmel, mi 2 éven keresztül próbálkoztunk a Bébivel.

Ovu teszt, meg gyógytea,meg hőmérőzés, és volt még lábakat az égbe, pé számolás, meg minden. Már majdnem a hormonkezelés felé tekintgettem, de aztán mivel van egy 7 éves kisfiunk, így nem gondoltam hogy baj lehet.

Aztán teljesen véletlenül tavaly márciusában rátaláltam a Gynex cseppre, az egyik anyuka blogjában. Utána néztem, és megvettük. Szedtük mind a ketten, úgy, ahogy meg van adva, és láss csodát, terhes lettem rá két hónapra. Annyit tettünk, hogy szedtük, és hittünk benne, és szerelmeskedtünk. :) Ennél több nem kell :))


[link]


Remélem Nektek is sikerül. Sok sikert kívánok! És ne add fel!!!


33 hetes km.

2010. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nálunk akkor jött össze, amikor mondtam, hogy többé nem érdekel a dolog.Majd lesz, ha lesz.És lám csodát abban a hónapban babás lettem.Barátnőm javasolta, hogy egyek piros bogyós gyümiket, és igyak mindig egy pici vörösbort, mert az segíti a beágyazódást.Lehet, hogy az segített, nem tudom.A forralt vörösbor azért nagyon ízlett.Azzal nem is lehet ártani.Még terhesség alatt is ajánlják a dokik.

Lazíts, és akkor tuti sikerül!4 hónap az még nem olyan hosszú idő a próbálkozást tekintve.Tudom, Neked az, de orvosi szempontból nem.

Sok sikert!

2010. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szedtük mi is a Gynexet 1 hónapig,de semmi..szerintem az zavart bele a ciklusomba is :(
2010. jan. 16. 21:36
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 hónap az kevés a gynexnek. Meg hát mindenhez türelem kell.
2010. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!