Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mossam ki a ruháit és...

Mikor mossam ki a ruháit és készítsem össze a korházi csomagot?

Figyelt kérdés
32hetes vagyok. De még nincs kész a kisszekrénye, azért is kérdezem.
2010. jan. 16. 13:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
32 hetes vagyok és már 2 hete elkezdtem, nem vagyok nyugodt ha nincs rendben. Erre nincs "papírforma", van aki hagyja az utolsó pillanatig, és van aki nem akar várni vele és azt gondolja legyen csak meg, nem árt az senkinek. Én nyugodtabb vagyok ha ezzel már nem kell foglalkoznom.
2010. jan. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 32.hétre kész volt minden és nagyon nem bánom , ugyanis a 35.héten teljesen váratlanul kellett menni a kórházban, minden előjel nélkül . Rutin méhszáj vizsgálatnál derült ki , hogy egy ujjnyira ki vagyok tágulva. Ebből én nem vette észre semmit. szóval így nagyon jó volt, hogy nem akkor kellett kapkodni, csak a szekrényből kivettük a táskát és már mehettünk is.Szerintem legalább a te holmidat minél hamarabb rakd össze, elfér az a szekrénybe. 37km-eüs
2010. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

En most lepek a 36. hetbe es epp tegnap mostam ki a babakelengye felet, mara megszaradt, jott a masik fele. Vasalni nem most fogom, mert koltozes elott vagyunk (ha most jonne a baba, akkor sem tudnek raadni semmit ezekbol, mert tuti nem lenne meg jo ra az 56-62-es ruha).

A korhazi csomaghoz is tegnap szedtem ossze, vettem meg mindent, azt holnap osszerakom, mert nyilik a mehszajam es a koltozes nem biztos, hogy kedvezni fog neki.


Az elso babam ruhait is ilyen tajban mostam, vasaltam, de legmentesen bezsakoltam, nem pakoltam ki a szekrenybe, hogy friss maradjon (jol tettem, mert egy honappal kesobb szultem). A korhazi csomagot akkor csak a 38. heten raktam ossze.

2010. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
60%

Most!!!

Én ilyenkorra már kész voltam mindennel.

Sosem tudhatod mikor szülsz.

39 km

2010. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm. Akkor elkezdem. Zárható zacsim van, majd abba rakom a rucikat.
2010. jan. 17. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!