Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyu hasfajassal kuzdok....

Iszonyu hasfajassal kuzdok. Nem volt meg ilyen. Segitenetek?

Figyelt kérdés

25.hetes varandos vagyok. Mar 2.napja borzasztoan faj a hasam. Nem gorcs,inkabb olyan mint a hasmenes elotti emelygos fajas.(bocsi,d ertitek remelem) aludni is csak 2orat tudtam az ejszaka. Neha kisugarzik a jobb oldalamba,es ott jobban faj. Esetleg valaki volt ilyen helyzetben?

holnap megyek dokihoz,d addigis koszi a valaszokat. Agi



2014. aug. 26. 14:57
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy a babával minden oké, és hogy te is jobban érzed magad! :) Mikor lesz meg a véreredmény?
2014. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Sajnos csak holnap reggel lesz meg. Tegnap kaptam egy injekciot,es azota alig faj. Ataludtam az ejszakat is. Vegre. Szombaton kellene mennunk lagziba,azt azert lehet,hogy nem vallalom meg be.

Megegyszer koszi :)

2014. aug. 28. 12:31
 13/23 anonim ***** válasza:
Lehet már tudni valamit?
2014. aug. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

A CRP-értékem nem jo csak.. A többi teljesen rendben van.. Ma voltam még egyszer megnézetni,de egyáltalán nem emelkedik.Ami valószinüsitené,h gyulladas.. Igy várok még 2napot,és hétfőn megint vérvétel..

De már negyed annyira nem fáj,mint mikor kiirtam a kérdést..sőt. Az éjszakát is átalszom,nappal is csak kicsit érzem.

2014. aug. 30. 17:23
 15/23 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy minden oké! :) Nekem a CRP a 30x-osa volt a maximum szintnél, én eléggé paráztam emiatt annó. Hogy viseled a terhességet? Kisfiú vagy kislány? Nevet tudtok már? :)
2014. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Mar cs egy picit faj,d egesz a derekamnal. Nekem a CRP 48volt,es 6 a felso hatar. A mai vervetel eredmenye majd holnap lesz meg. D kulonben mindig azon a felen rug a babo,ahol faj is.

Kislanyunk lesz :) nekem kislany korom ota a Hanna nev tetszik megha kicsit elterjedt is. Paromnak meg csak a Kiara tetszik. Igy Hanna Kiara lesz :)

2014. szept. 1. 13:01
 17/23 anonim ***** válasza:
Csak ne vesszetek össze rajta, hogy hogy szólítjátok majd! :D Mikorra vagy kiírva? :)
2014. szept. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hat ez az. Meg kerdeses hogy hogy szolitjuk. Kepzeld,a mai eredmenyem,h a CRP 48rol lement 12re. Es mar nem is faj. Nem tudom mi lehetett. December 8ra vagyok kiirva,d sokan azt hiszik,h a 9.honapban vagyok. Te hogy allsz a babadologgal? :)
2014. szept. 2. 16:02
 19/23 anonim ***** válasza:
Én szeptember 7-re vagyok kiírva :D nagyon izgi, már alig várom, hogy láthassam a kis manócskát! :) Nehéz a pocak, mert elvileg 4 kiló körül van, így már csak ezért se bánnám, ha kint nőne tovább. :) Jóslók vannak már hetek óta, mostanában egyre több, a nyákdugó is elment 2 hete, szóval reménykedek. Nekem is nagy hasam volt már akkor, szerintem jobb is mintha nem látszana. :) Örülök az eredménynek, lehetséges hogy most fordult meg neked? :)
2014. szept. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Juuuj,most par nap mulva? Es nem vagy ideges? Hu,en mar el se mernek aludni ejszaka :)

Lehetseges,h ak fordult meg. Te azt erezted?

2014. szept. 4. 14:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!