Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyu hasfajassal kuzdok....

Iszonyu hasfajassal kuzdok. Nem volt meg ilyen. Segitenetek?

Figyelt kérdés

25.hetes varandos vagyok. Mar 2.napja borzasztoan faj a hasam. Nem gorcs,inkabb olyan mint a hasmenes elotti emelygos fajas.(bocsi,d ertitek remelem) aludni is csak 2orat tudtam az ejszaka. Neha kisugarzik a jobb oldalamba,es ott jobban faj. Esetleg valaki volt ilyen helyzetben?

holnap megyek dokihoz,d addigis koszi a valaszokat. Agi



2014. aug. 26. 14:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Kedves Ági! Én nem várnék holnapig..
2014. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A baba ugyanugy mozog mint eddig,olyan erzes mintha nem lenne vele osszefuggesben ez a fajdalom. na de ez lehet az ellenkezoje is. A parom kulfoldon van. Par ora es hazaer. Csak akkor tudok korhazba menni. Ezert kerdeztem a velemenyeteket.
2014. aug. 26. 15:03
 3/23 anonim ***** válasza:
Én sem várnék.Lehet hogy valami vírus,vagy gyomorrontás dd az is lehet hogy összefügg a terhességgel.Mi honnan tudjuk?Miért nem mész ma orvoshoz?
2014. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Tudom egyik varandosag,es fajdalom se egyforma,csak ugy voltam vele hatha..

Koszonom

2014. aug. 26. 15:07
 5/23 A kérdező kommentje:
hajnalban is felultem az agyban,5p es elmult. Delelott is ugyanigy volt. Most kb.1oraja ulok,es egyaltalan nem faj. Lehetseges az,hogy fekve a baba nyom valamit? Tudom,nem vagytok orvosok. Csak egyedul vagyok,es mar az is megnyugtat ha leirom.
2014. aug. 26. 15:21
 6/23 anonim ***** válasza:

Már rég orvoshoz kellett volna menned. Lehet csak elnyom egy ideget a babód, de akár koraszülés is fennállhat.

Remélem minden rendben lesz veletek.

2014. aug. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
lehet, hogy elnyom valamit, de nekem is ilyen kisugárzó fájdalmam volt kiderült hogy fél centire kinyíltam 24 hetesen!orvos nézzen meg mindenképp.27 khm
2014. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Jajj..sajnos pont ugyanezt éltem át a 27. héten. A babám ekkor fordult meg, ami miatt elnyomta a vesevezetékemet, és mivel a vizelet nem áramlik folyamatosan, a természetes baktériumok elszaporodnak, ez a vesemedence gyulladás. A szakadozó vizelet, amiből észre lehet venni viszont nem mindenkinél jelentkezik, mert a bal veséből rendesen ürül. Erre mindenképpen antibiotikumos kezelés. Nekem még vakbélgyulladásra gyanakodtak, mert ilyenkorra a baba feltolja jobb oldalra a vese mellé. Nagyon remélem, hogy neked semmi ilyesmi! Majd írj, mit mondott a doki! Szurkolok! 38+3hkm
2014. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező? Remélem minden rendben, várom hogy írj!
2014. aug. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Az en dokim is vakbelgyulladasra gyanakszik. De hat nem vagyok lazas,nem hanytam,nincs se hasmenesem,se szekrekedesem. Ahogy nyomogatta,nem fajt. Holnap megyek vervetelre,es pisi mintat adni,aztan hivnom kell a dokit,ha megvan az eredmeny. a baboval minden oke,hala.. mar 850gramm. Legalabb ebbol a reszbol lenyugodtam. A tobbit meg meglatjuk. Koszonom erdeklodeseteket. Es jo tudni ezt a vesemedence dolgot is.
2014. aug. 27. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!