Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen el lehet menni...

19 hetesen el lehet menni táppénzre?

Figyelt kérdés

A problémám a következő, ami miatt szeretnék táppénzre menni, de bizonytalan vagyok. Titkárnőként dolgozom egy cégnél, de a problémáim eléggé nehézzé teszik a munkám. Az első problémám az, hogy sajnos az irodában az asztalom olyan helyen van, ha kinyitják az ajtót a hideg a derekamra és a lábamra csapódik, és emiatt folyamatosan betegeskedem (ez elég rossz). A másik problémám, hogy sajnos a főnökeim nem igazán megértők, és hát elég stresszes a munkám, mert nagyon sok irodai munka hozzám tartozik, és emberekkel dolgozom, szóval nagyon stresszes. A harmadik problémám, pedig hogy most egy hete kezdtem el görcsölni, olyan görcsök mint a menszesz előtt szokott lenni. És hát a főnököm nem engedett el orvoshoz, és félek, hogy emiatt probléma lesz a picimmel. Segítsetek légyszíves, hogy szerintetek mit kellene tennem? Menjek el táppénzre?

Az orvosom nagyon megértő, és biztosan felvenne táppénzre, de nem tudom mi tévő legyek.


2010. jan. 15. 17:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám... Én szerencsére meg tudtam beszélni a főnökeimmel, hogy otthonról végezhessem a munkámat, úgyhogy csütörtöktől már itthon vagyok. Hiányzik az emberek társasága, viszont sokkal kényelmesebb, biztonságosabb és tényleg a babának kell az első helyen lennie. Tovább tudok aludni 2 órával, azért ez sem mindegy. Szerintem azonnal menj el táppénzre.
2010. jan. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Azt hiszem döntöttem, a mai nap után pedig véglegesen.

Ma a váladékomban megjelentek véres foltok, így holnap megyek az orvosomhoz, és végleg kiíratom magam táppénzre...

Nagyon sokat segített a válaszotok is a döntésemben, így mindent nagyon szépen köszönök. Remélem nem lesz gond a kicsivel, mert bele is őrülnék.

2010. jan. 17. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!