Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki csalódott a 4D...

Volt olyan aki csalódott a 4D ultrahangban? Élt meg valaki hasonló érzéketlenséget az orvos részéről?

Figyelt kérdés

Nálunk nem engedik be a leendő apukákat a terhesgondozáson az UH-ra, és hogy a férjem is lássa a babát, elmentünk nem kevés pénzért magán 4D-re. A város legkorszerűbb gépe, állítólag profi ultarhangos orvossal. Nos, 5 percig voltunk bent, az orvos csak gyorsan végigszaladt a babán, semmit se mondott részletesen csak annyit, hogy minden rendben és olyan gyorsan csinálta, hogy a babából sem láttunk semmit csak villódzó szürke pacákat. A 4D-s képekre csak egyszer kapcsolt át, és amikor látta, hogy a baba eltakarja az arcát, csak annyit mondott, hogy hát úgy látszik nem akar fényképezkedni és nem bökdöste meg, nem keresett másik szöget sem, hogy esteleg mégis lássunk belőle valamit. Értem én, hogy az a legfontosabb, hogy minden rendben a babával, de adatokat pl. nem mondott hiába kérdeztem. Ott ült a férjem, meredt a monitorra, nem értett semmit és az orvos arra sem méltatta, hogy fél perc erejéig megmutassa neki a gyerekét.

Kaptunk ugyam egy cd-t, amin alig van kb 10 kép, és ebből mindegyik szürke paca, 4D-s képeket nem is tett rá, mondván a gyerek úgyis eltakarta a fál arcát. És mindezért elkértek egy pofátlanul magas összeget.



2014. aug. 21. 10:44
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ez már kimeríti nálam a nyílt rablás fogalmàt! Ilyen összegről mèg nem hallottam.
2014. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Hát ha a reklamálást nem fogadják el, majd kapnak mást: ellenpropagandába kezdtem és igyekszem mindehol rossz hírüket kelteni. Minden kismama ismerősömnek elmondtam, hogy NE menjen oda (igaz, mivel nincs másik ilyen lehetőség, úgyis elmennek sokan, de legalább én szóltam)
2014. aug. 28. 17:36
 23/28 anonim ***** válasza:

Mi 2 x voltunk mozi célból. Debrecen.


35-40 perc volt minden kérdésre választ kaptunk

a film egybe ment fel CD re az összes képpel

kaptunk 2 nagyobb színes kinyomtatott fotót

és egy részletes leletet méretekkel.

10 000 Ft volt (most is annyi)


a második alkalommal kicsit rövidebbre sikerült,de nem vett el az élményből.


Szerintem fordulj a fogyasztóvédelemhez. Ne hagyd magad, addig amíg ki nem állsz az igazadért ,ezt a szolgáltatást várhatod.

2014. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Hát szerintem a fogyasztóvédelmisek majd jól kiröhögnének. Ez itt így megy már évek óta, amióta idekerült ez a spéci gép. Monopolhelyzetben vannak, azt csinélnak amit akarnak.
2014. szept. 3. 21:09
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha meg sem próbálod megérdemled. Akivel meg lehet tenni ...
2014. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Próbáltunk reklamálni.Azzal érveltek, hogy az orvos elvégezte a vizsgálatot (és mivel nincs papír, hogy pontosan mit is kellett volna kapnunk, így az orvos nyugodtan érvelhet azzal, hogy ő elvégezte a szolgáltatást) A barátnőm visszavitte az üres CD-t, de nem történt persze semmi.

Ez egy kisváros. Itt nincsenek is olyan igazi fogyasztóvédelmisek. És ilyen "piti" ügyekkel nem foglalkoznak, és valószínű ők is megelégednének a magyarázattal, hogy az orvos márpedig jól elvégezte a dolgát, a kismamák úgyis hisztisek meg mindig csak UH képeket követelnek... Mondom: nincs semmilyen írásos forma, hogy pontosan meddig is kéne tartson a vizsgálat és mit kéne, hogy tartalmazzon.

100 km-s körzetben ez az egyetlen 4D-s gép és az orvos is 100 km-ről jön. Sokan azért nem is mernek szólni szerintem (mert mindenkivel így bánnak mint velünk, mint kiderült), mert a végén még ez sem lenne és sokan nem tudnak csak úgy 100 km-t elutazni egy irányba.

2014. szept. 4. 01:14
 27/28 anonim ***** válasza:
Mondom ne ott reklamálj hanem a felügyeletnél.
2014. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Mondom: itt nincs felügyelet. Az önbkormányzatban talán be tudnék menni panaszt tenni, de ezeknek olyan messze nyúlik a kezük, hogy a hivatli szervek is csak pofán röhögnének. Kisváros, tudom hogy mennek itt a dolgok.
2014. szept. 4. 14:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!