Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki csalódott a 4D...

Volt olyan aki csalódott a 4D ultrahangban? Élt meg valaki hasonló érzéketlenséget az orvos részéről?

Figyelt kérdés

Nálunk nem engedik be a leendő apukákat a terhesgondozáson az UH-ra, és hogy a férjem is lássa a babát, elmentünk nem kevés pénzért magán 4D-re. A város legkorszerűbb gépe, állítólag profi ultarhangos orvossal. Nos, 5 percig voltunk bent, az orvos csak gyorsan végigszaladt a babán, semmit se mondott részletesen csak annyit, hogy minden rendben és olyan gyorsan csinálta, hogy a babából sem láttunk semmit csak villódzó szürke pacákat. A 4D-s képekre csak egyszer kapcsolt át, és amikor látta, hogy a baba eltakarja az arcát, csak annyit mondott, hogy hát úgy látszik nem akar fényképezkedni és nem bökdöste meg, nem keresett másik szöget sem, hogy esteleg mégis lássunk belőle valamit. Értem én, hogy az a legfontosabb, hogy minden rendben a babával, de adatokat pl. nem mondott hiába kérdeztem. Ott ült a férjem, meredt a monitorra, nem értett semmit és az orvos arra sem méltatta, hogy fél perc erejéig megmutassa neki a gyerekét.

Kaptunk ugyam egy cd-t, amin alig van kb 10 kép, és ebből mindegyik szürke paca, 4D-s képeket nem is tett rá, mondván a gyerek úgyis eltakarta a fál arcát. És mindezért elkértek egy pofátlanul magas összeget.



2014. aug. 21. 10:44
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%
Az ultrahang és a babamozi nem ugyanaz. Én 22 hetesen voltam babamozin a kisfiammal, őneki sem látszódott az arca mert belebújt a méhlepénybe. De lemérték, kaptunk képeket. 10 percért fizettem 11 ezret. Sajnos nem olcsó mulatság és sok szerencse kell hozzá
2014. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
36%
3 gyermekem van,magánorvoshoz jártam velük. Egy db UH-képem sincs, valahogy kimaradt. Nálunk, vidéken 10.000 Ft a felvétel, ezt a pénzt én "sajnáltam rá", inkább másra költöttem.
2014. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
39%

szia!

mi győrbe voltunk 4 d-n félórás volt megnéztek mindent meg mutattak mindent elmagyaráztak mindent kaptunk képet és félórás dvd-t is.

amikor eltakarta magát a baba akkor mondta a doki h. mozogjak kicsit bökdössem stb.

nagyon türelmes és kedves volt 10-e ft fizettünk.

sajnálom h. így jártál ennek egy nagy élménynek kellet volna lennie!

Nem tudod meg reklamálni?

az nem fer h. bent vagytok pár percig és tojik rá a doki...

2014. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%

Én azt nem értem miért nem szóltatok ott neki, hogy nem lattatok semmit a bababól, jó lenne ha megmutataná őt normálisan.

Nálunk a 4D 10ezer és 20-30 percig az egész. Nálatok valami nem stimmelt. Én tuti rákérdeztem volna hogy mi oka hogy nem foglalkozik veletek normálisan.

2014. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
39%

Hát jó nagy bunkó volt!Nekem jó tapasztalataim vannak.2X voltam ,mindkétszer fél órát.CD-t és képeket kaptam.Sőt megkérdezte tudok e majd képet választani vagy csináljon még képet a piciről.Budapesten voltál vagy máshol?

Én Bp az oktogonnál 4D.

2014. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
52%
Tudod mit!Én visszamennék a cd vel és a képekkel és megmondanám hogy kérek ismétlést mert ezért az 5 percért ez nem megfelelő emlék neked.Szépen kedvesen nem veszekedve.Hátha eléred a célod vele és ha szerencséd lesz talán más ül ott.
2014. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%
3-as válaszoló, el tudnád küldeni privátban a győri orvos nevét, esetleg elérhetőségeit? (környékbeli vagyok, és remélem hamarosan szükségem lesz rá) :) Köszönöm.
2014. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%
Én kuponnal mentem, 6000 ft, 30 perc, a szonográfus ki is töltötte az időt, még akkor is, ha a végére már elfáradt a fiúnk:-) és nem mutatott semmit magából. De kihozta a maximumot a felvételből. Sajnálom ami veletek történt, érdemes egy szolgáltatót ellenőrizni a neten, milyen velemenyek vannak, mielott fizet érte az ember.
2014. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Huhh elég komoly, hogy milyen fura emberek vannak!

Mi a Margit kórházba járunk genetikai szűrésre,nagyon kedvesek,aranyosak, szépen megvizsgálták,mindent elmagyarázott,kaptunk egy csomó képet,dvd filmet a kislányunkról. A kisasszony elég szégyenlős volt, olyankor mondta a nőci, hogy forduljak erre-meg arra az oldalamra hátha beindul a buli a pocimban:)De ez már mert ez ugye szűrés volt:)

Tudom ajánlani a Csodabent ultrahang központot. 30 perces babamozi, kérhetsz vizsgálatot is (mi nem kértünk) az 1 órás. Nagyon aranyos volt ott is a szonográfus. Szintén szégyenlősködött a baba ezért kérte, hogy köhécseljek kicsit hátha reagál rá valamit,és hogy forduljak az oldalamra. Ja és annak ellenére, hogy nem vizsgálatot kértünk megmondta,hogy minden rendben a babával,és akkor (18hetesen) tudtuk meg a nemét is:) Nagyon szép hely,nagyon szép volt a felvétel,a képek a videó. Egyszóval 100%osan meg voltunk elégedve:) Ja az apukát mindenhova beengedték:) Sőt a babamozira még a b.nőm is bejött. Mi a genetikai vizsgálatért a Margitban 11ft-ot fizettünk ami sztem jó ár azért amiben részünk volt és tényleg mindent elmagyaráztak,kellemes élmény volt. A babamozira huhh hát nem akarok hazudni,10-11 ezer volt. Tényleg csak ajánlani tudom. Most 23+4 hetes vagyok és tervezzük, hogy olyan 30-32 hetesen megint elmegyünk baba mozizni:) De mint említettem,kérhetsz vizsgálatos babamozit is:)

Boldog babavárást.

2014. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
52%
7-es! persze! szívesen
2014. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!