Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32hetes vagyok. Hányós kérdés?...

32hetes vagyok. Hányós kérdés?! Bőv. Lent

Figyelt kérdés
A terhességem elején rengeteget rókáztam,le is ment 5 kiló.aztán ez a 20.hét környékén kicsit elviselhetőbb lett,bár még akkor is előfordult egyszer-egyszer.mostanában viszont megint állandóan hányingerem van,lassan nem merek kimozdulni,állandóan öklendezem,a reggeli rókázás pedig mindennapos.normális ez??még a szülőszobán is rókázni fogok???teljesen nyúzott,és fáradt vagyok ettől a nap végére.más is van-volt így??
2010. jan. 15. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Èn az egész terhességem alatt nem voltam rosszul,a szülöszobán még is hhányni kezdtem...Igaz nem sokat,de akkor is.

Szintén 32 hetes vagyok.Rosszul most sem vagyok,remélem hányás sem lesz,szülés közben,de ez is hozzá tartozik.

2010. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónapot én is végighánytam. Most már jobb. Bár ritkán azért előfordul hogy hányingerem van.


Próbál kis kekszet és ropit enni.


33km.

2010. jan. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20 hetes koromig hánytam, aztán szerencsére elmúlt, 36 hetes koromig csak kétszer vagy háromszor jött vissza. Akkor azonban volt egy hét, amikor azt hitem, újra a terhesség elején vagyok:( Aztán az is elmúlt, és semmi bajom nem volt a szülés hetéig, akkor hánytam hétfőn és kedden, majd elmúlt, és azóta nem is jött vissza. Sajnos azonban vannak olyanok, akik elejétől a végéig szenvednek ettől, de hátha te nem! Kitartás, hátha neked is elmúlik!
2010. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!