Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tanácsoltok? Más módszer van?

Mit tanácsoltok? Más módszer van?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok és most kezdtem el nagyon vizesedni.Sószegény étkezést tartom és csalán teát iszok,pihizek.
2010. jan. 14. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Igyál sokat, polcold fel a lábad, amikor csak tudod, ne sokat mozogj.
2010. jan. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, hogy nem szabad csalánteát.

Egyél almát.

2010. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyél sok almát!Az vízhajtó.
2010. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csalánteát csak módjával szabad inni!
2010. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem erre só- és fűszermentes diétát írtak elő.
2010. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 23 hete vizesedek (16. hét óta!!!)elég keményen, néha teljesen eltűnik a bokám, 2 számmal nagyobb cipőt hordok, mint eddig... Hiába tartom a só-és fűszerszegény diétát, nem segít. Egyedül az segít, ha nem lógatom sokat a lábamat (nem is tudom, mert rögtön elkezd zsibbadni, viszketni, foltosodni),hanem felpolcolom. Még éjszaka is párna van a bokám alatt. Jeggyűrűmet már 20 hete levettem, mert az ujjaim is virslik, féltem, nehogy rádagadjon. Igyál sok folyadékot.
2010. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én is elkezdtem vizesedni. A homeos bogyókat nagyon ajánlják. / nem zavarja a magzatvíz mennyiséget!/ Homeopatia.info.hu. oldalon meg tudod nézni, hogy rád melyik vizesedés jellemző.

Én a Natrium Sulfuricum 9CH-t szedem. Nekem szerintem segít. De amit a többiek írtak: láb felpockolása is nagyon hasznos viszont a csalánteát nagyon nem ajánlják.

2010. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18:49 vagyok. Nekem teljesen kivették a fűszereket és a sót, tehát nem só- és fűszerszegény, hanem -mentes volt. Nálam bejött.
2010. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!