Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor ha a külső...

Mi van akkor ha a külső méhszájam kicsit nyitva van?

Figyelt kérdés

Sajnos az orvosom nem tudott lejönni hozzám, mert éppen műtött, a másik doki meg csak hümmögött. Tiszta ideg vagyok.

15 hetes kismama


2010. jan. 13. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Az még nem gond. Pihenj sokat, ne emelj nehezet, gondolom szeded a Mg-t. Nekem is volt 3100-as a méhszájam, eddig még nem volt gond. Amíg zárva a belső, addig nincs gond, nekem mindig ezt mondja a dokim.

36 hetes

2010. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondta senki, hogy szedjeg Mg-t. Ezek szerint kellene?
2010. jan. 13. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen szedjed a Magne B6-ot, és pihenj többet. Nem kell állandóan ágyban lenned, de ha érzed, hogy fáradsz, akkor irány vízszintesbe. Bevásárlásnál segítsenek, inkább ne emelj semmit, minthogy megemeld magad. És ne aggódj, a lényeg, hogy a belső zárva maradjon, de még azzal is ki lehet húzni a kiírt időpontig. Ha visszajön a dokid, akkor majd megnyugtat, de ne görcsölj rá a dologra! Jó babavárást!
2010. jan. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál.
2010. jan. 13. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!