Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bő 1 ujjnyira nyitva a külső...

Bő 1 ujjnyira nyitva a külső méhszájam és 3 napja vizesebb a folyásom. Így is szivároghat a magzatvíz?

Figyelt kérdés

Miben különbözik a szivárgás a folyástól?

Tudom volt már ilyen kérdés, de nem lettem okosabb.

29.hétben vagyok.


2010. jan. 20. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:

A folyást meglátod,mert nem teljesen szintelen,állt.fehér,vagy halvány sárgás.....A magzatvíz mint a pisi.Ezt orvos tudná neked megmondani.Beszélj a dokiddal.

Elég korán kinyílt a méhszájad.....

2010. jan. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez már a 3. terhesség, azt mondják ilyenkor normálisnak mondható a méhszáj állapota.
2010. jan. 20. 08:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is a 29-30. hétben volt hasonló. Orvoshoz rendeltek sos-ben, mert amúgy is kevés volt a magzatvíz, s azt mondták, ha szivárog a víz, akkor be kell feküdni, s szülni kell. Rettenetesen megijedtem, rögtön jött vizsgálat, vérvétel, stb. nem állapították meg a szivárgást, egy hét múlva mégis be kellett feküdnöm, mert szinte elfogyott a mvíz, aztán 9 nap után hazajöhettem, holnap megyek vissza, de még mindig pánikolok, ki tudja, mikor kell szülni. Szerintem te is mindenképp keress fel egy orvost, nehogy baj legyen. Megvizsgál, s majd eldönti, szivárgás-e vagy sem, ill. h mi a teeendő!

Boldog babavárást!

2010. jan. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!