Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyitott a külső méhszájam,2...

Nyitott a külső méhszájam,2 hete tudom pihenek nem emelek. Ma reflexből felkaptam a 2 évesem 13 kg? Nagyon rosszat tettem mi lesz most?

Figyelt kérdés

Épp akkor ébredtünk csengettek, kinéztem az ablakon Ő odajött nyújtotta a kezét én meg felkaptam és kinéztünk.

28 hetes vagyok amúgy mire figyeljek, járt vki hasonló cipőben?

Jajjj olyan hülye vagyok most esz a fene:(


2011. jún. 6. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne ijedezz! Ha nem érzed magad rosszul, nem érzel keményedést, akkor nem tettél semmi rosszat. Ilyen bizony megesik az olyan anyukáknál, akik már nem a első babát várják. Persze, ne cipekedj, de egy 2 éves bizony néha elvárja, hogy felemeld, ölbe vedd... hisz még ő is kicsi. Ha a doki nem mondta, hogy teljes kímélet kell, akkor nem lesz semmi baj, nyugi!
2011. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Annyit mondott, hogy vegyek vissza egy kicsit+ kímélő életmódot írt a kiskönyvbe, nincs nagytakarítás stb..Persze azóta csak ülve veszem az ölembe, és amúgy mindenhová bemászik, nem keményedtem előtte sem, azóta sem.

Köszönöm, kicsit kezdek megnyugodni.

2011. jún. 6. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj, a kímélő életmód az nem jelenti, hogy egyáltalán... Szóval így már biztos, hogy nem lesz bajod. Nekem a 2. babával már a 26. héttől nyitva volt 1 ujjnyira a méhszájam... semmit nem mondott rá a doki (16 éve volt, internet nélkül), csak azt, hogy ez már a 2.-nál normális, hisz már nem annyira erősek a záróizmok... a 38. héten szültem (kertészkedtem, krumplit szedtem!).. semmi bajom nem lett. Nem mondom, hogy csináld ezt, de az, hogy egyszer felvetted a "nagyot", nem okozhat különösebb gondot.
2011. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!