Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik az alacsony és a magas...

Mik az alacsony és a magas vérnyomás tünetei? 7hetes km

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek hasonló.Meg kell mérni,az a biztos.
2010. jan. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az alacsonynál szédülök gyenge vagyok a magasnál szétmegy szinte a fejem annyira fáj rossz a közérzetem magas a pulzusom ez a tapasztalatom!De mindkettőnél tuti a rossz közérzet!
2010. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem olyan volt,hogy szédültem és olyan fura volt a bal szemem mintha ment volna össze,alig láttam a bal szememre.Ez is attól lehet?Remélem a babámnak nincsen semmi baja.
2010. jan. 13. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Alacsony vérnyomásnál elfehéredik minden ha rosszul leszel,magasnál elfeketedik.De a tünetek hasonlóak-pl szédülés,fejfájás-,inkább méresd meg.Amit írsz,az migrénnél is szokott lenni,nem fáj ilyenkor a fejed?
2010. jan. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem fáj a fejem
2010. jan. 13. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!