Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen az abortusz? Aki már...

Milyen az abortusz? Aki már túlvan egy abortuszon, az hogyan élte meg?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy lelkileg milyen? Most azokra gondolok, akik nem azért vetetik el, mert felelőtlenek voltak, hanem azokra akiknek valami külső tényező volt az ok.

Úgy néz ki , hogy terhes vagyok /gyógyszer mellett/, de sajnos nem tudjuk megtartani. Van már 2 lányom és nem tudjuk vállalni. Félek, hogy rossz döntést hozok, de azt sem akarom, hogy nyomorogjunk a lakásban. 45nm-en lakunk 4-en. Még egy baba nem férne el, költözésre pedig nincs lehetőségünk.


2010. jan. 11. 10:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

biztos számítanak az agaiak, és biztosan együtt kell akarni a kisbabát...

Mi 49 nm-en élünk négyen, átlagfizuból.. illetve most szabadságon vagyok mert annyi jött össze hogy szülésig azon lehetek.. szóval a harmadik babuci jön. harcoltunk érte 11 hónapot, hogy ő legyen..


a te lelkedet mi nyugtatja meg? itt hiába kérdezel bárkit.. a lelki eseményeket mindenki másképpen éli meg.

Gondold át rendesen!

Én nem vetetném el..nagy úr a pénz, de nem jelent nyomorgást a kis lakás..

Ha elköltöznénk a 3 gyerek akkor is egy szobában maradna.. a nagylányom 5 éves, ő kérte ezt.

De eszünkbe nem jutott még a költözés.


Három gyereknél egy csomó támogatás van, persze ne ezért szüld meg..csak nézd át ezt is..

adókedvezmény csak 3 gyerektől min. 12 ezer=3 gyerekre a magzat 91 napjától, kajatámogatás 50% az oviba, suliba, tankönyvtámogatás.. a többit nem tudom. én csak hallottam ezekről..


itt választ ne keress.. megoldást csak magadban találsz.. bújj a párodhoz és beszéljétek át..ez konfliktusok forrása is lehet. kit fogsz hibáztatni ha utána bánni fogod?

Én kisnővérként anno egy nap 17 abortuszon voltam bent a műtőben..megrázott lelkileg nagyon... de te tudod!!

2010. jan. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
utsó vagyok.. javítanék.. de csak így tudok.. első mondatban:"anyagiak"
2010. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!