Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet beindul a szülés?

Edus83 kérdése:

Lehet beindul a szülés?

Figyelt kérdés
Ma léptem a 36hétbe és észre vettem elég erős nyákos majdnem barnás, sárgás folyás.Sokat keményedek meg sok a jóslóm is.Első babás vagyok és nagyon izgulok.Igazából nem bánnám ha be indulna!!!De nem sok folyás még idáig de eddig semmi bajom nem volt nem volt ilyen folyásom.
2010. jan. 11. 08:30
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
AZ UTOLSÓ ÍRÓNAK NAGYON KÖSZÖNÖM,VÉGRE VALAKI AKI NEM CSAK NEGATÍVAKAT ÍR:))!!!!MINDEN JÓT:))!!!ÉS KÖSZÖNÖM,HOGY ÍRTÁL:))
2010. jan. 11. 09:08
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is nézesd meg magad dokival, de annyira ne izgulj!! Nem hiszem, hogy ha 36. héten megszületik, akkor ne lenne makk egészséges a baba. Nekem mind két baba 37. hétre született, első megindult, 2. indítással, mert muszáj volt. Mindketten jól vannak :)

Azért én is azt mondom, hogy 37-38. hétig jó ha bent van, de ne idegesítsd magad!

2010. jan. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Megyek holnap reggel mindenképpen dokihoz ctg.re.Ha csak nem történik valami addig, akkor rohanok előbb:))
2010. jan. 11. 09:25
 14/16 anonim ***** válasza:
Várjuk a fejleményeket!
2010. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én a 33 hétre születtem,rendes sullyal!az utolsó előtti válaszadóval értek egyett!neizgulj nem lesz semmi baj!biztos jobb lenne neki 40.hétig,de nem ő lenne az első aba aki ilyenkor születne!
2010. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nyák dugó ment el és ki nyílt a külső méhszájam teljesen,bármikor jöhet babóka,ha héten nem,és jövő héten sem,azutáni héten38on.,megindítja a dokim:))!!!!
2010. jan. 12. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!