Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet beindul a szülés?

Edus83 kérdése:

Lehet beindul a szülés?

Figyelt kérdés
Ma léptem a 36hétbe és észre vettem elég erős nyákos majdnem barnás, sárgás folyás.Sokat keményedek meg sok a jóslóm is.Első babás vagyok és nagyon izgulok.Igazából nem bánnám ha be indulna!!!De nem sok folyás még idáig de eddig semmi bajom nem volt nem volt ilyen folyásom.
2010. jan. 11. 08:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Drukkolj, hogy ne induljon be, a 36. hét a legkritikusabb, és azonnal szaladj el az orvosodhoz, ne habozz! Igen, lehet hogy beindul, bár én nem tapasztaltam ilyan nyákos folyást, csak pár órával a szülés előtt, és egyszeri löketszerű volt (ahogy a nyákdugó távozott).
2010. jan. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard, hogy beinduljon, a babának még szüksége van arra a 2-4 hétre odabennt!!! Keresd fel az orvosodat minél előbb! Nekem is csak szülés előtt 2 nappal volt ilyen folyásom.
2010. jan. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
HOLNAP MEGYEK ORVOSHOZ REGGEL 8RA,CTG.RE:))!!!!HÚ IZGULOK ÉS FÉLEK MERT PICIT MENSIS FÁJDALMAM VAN,DE NAGYON ENYHE!!!
2010. jan. 11. 08:42
 4/16 A kérdező kommentje:
MOST ENYHÜLT FOLYÁS:))!!!
2010. jan. 11. 08:42
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem a nyákdugó 2-3 héttel előtte kijött az elsőnél. A 2-nál egyáltalán nem volt.

Kellene pihenned...

2010. jan. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM PIHENEK:))!!!!HOLNAP KI DERÜL:))!!!
2010. jan. 11. 08:51
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akard, hogy 36 hetesen beinduljon a szülés. Kissé korai.

Van még idő, és valószínűleg inkább jóslóid vannak, és a folyás sem jelent gondot, de a doki majd megmondja!

2010. jan. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem menj orvoshoz minel hamarabb ha be is indulna meg meg tudjak allitani. Kell meg neki az a par het, foleg a tudejenek. Ha most megszulsz, lehet hogy kap szteroidot, az pedig, bar hasznos, megsem termeszetes.
2010. jan. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Elment a nyákdugód szerintem, innentől olyan 3 nap max és megszülsz. Nekem 33 hetesen megnyílt a méhszájam orvosi hiba miatt/magánorvos/, elment a nyákdugó és 5 napra rá megszültem. Most 10 hónapos a makk egészséges kislányom, de csak Istennek köszönhetem, hogy nincs semmi baja.

A koraszülött osztályon az én lányom volt a legnagyob 2350g-al. akik 36 hétre szültek ugyan úgy a szülészeten voltak a babájukkal és 4 nap múlva hazamentek, mint azok akik 40 hétre szültek. Semmi baja nem lesz a babádnak, mellesleg én és a húgom is 36 hétre születtünk. Persze az a legjobb ha 40. héten születik, de azért a 36.hét is jobb már mint a 33, 34, 35.

2010. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
bocs 5 napot akartam
2010. jan. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!