Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesek voltatok, mikor...

Hány hetesek voltatok, mikor már készen volt a kisbabátok szobája, szobarésze? Amikor már mindent (remélhetőleg mindent:-) megvettetek már?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
30.hetes, de ez azért volt, mert utána már az ünnep előtti 2 hét következett, amikor nem akartam tömegbe menni, utána az ünnepek miatt nem tudtam volna, mostanra meg már 34.hétben járok és így a végére nem akartam hagyni..
2010. jan. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

39, és még miután a kórházból hazajöttünk, rendezgettünk rajta valamit, bár én nem vagyok híve a csiribiri babaszobának, mert nem egészséges. A baba normális fejlődéséhez inkább természetesebb környezetre van szükség.

A színes lógó zenélő guruló meg mindenféle holmik inkább olyan 8-10 hónapos kortól javasolt, akkor is normális mennyiségben. Az agyon cicomázott babaszoba és sok színes játék hamar unalmassá válik a baba számára, és elveszti az érdeklődését. Ebből kifolyólag nálunk a babaszoba előkészítése annyi volt, hogy vettem egy új függönyt, feltettem egy beige sötétítőt hozzá, összeraktuk a kiságyat, férjem készített bútorlapból két kisszekrényt a kiságy két végére, vettünk egy legegyszerűbb pelenkázót és 2 plüss cicát :)

Készen is volt a babaszoba.

2010. jan. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, es holnap erkezik a kisagy, matrac, szekreny es pelenkazo. :) Mar alig varom. A szoba mar ki van festve meg megvan minden csak a butorok hianyoznak. Remelem mar holnap estere kesz lesz minden es akkor elkezdhetem kimosni az agynemut meg rendezgetni a pici ruhait a szekrenybe.
2010. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

35+3 hetes vagyok, a szoba a kiságy kivételével kész van, a kiságy csak a héten jön meg, mert úgy rendeltük. Még van mit pakolgatni, rendezgetni és vásárolni is. Nem akartam túl korán megcsinálni, legyen feladat az utolsó hetekre is, mert az sem jó, ha az utolsó pár hétben csak fekszem.

Minden jót!

2010. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm válaszaitokat.

Mi 35 hetesek vagyunk és még csak most néztem ki a babacuccokat a neten és a héten megyünk bevásárolni.


Nekünk a hálónkból lesz a kisbabánknak leválasztva egy rész. Túlzásokba mi sem esünk a vásárlás kapcsán, amit lehet mi készünk.

Boldog babavárást:-)

2010. jan. 11. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!