Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismamik! Hogy...

26 hetes kismamik! Hogy vagytok? Megvettetek már mindent?

Figyelt kérdés
Mi elég sok mindent kapunk, ruhát pl. nem nagyon kell vennünk. Két kisruhán, kiscipőn, törölközőn és két pokrócon kívül még nem vettünk semmit. Szerintem majd februárban. A hátfájáson és az éjszakai sok gyomorsavon kívül nincs más bajom. Maximum az, hogy már 8,5 kilót híztam.
2011. jan. 5. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én 25 hetes kismama vagyok!Nekem is fáj a hátam éjszaka, és a lábamat is húzza a görcs.De nagyon élvezem a terhessséget, és minden perce élmény mikor beindul a kisfiam és csak úgy hullámzik a hasam!Egyszerűen imádom.Amúgy neked f/l lesz?
2011. jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, fiunk lesz :-) Én is élvezem az egészet, olyan jó, hogy egy baba növekszik a pocakomban. A babaholmikkal hogy állsz? Beszereztél már valamit?
2011. jan. 5. 16:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Van fogadott orvosod?
2011. jan. 5. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 25+5 hetes vagyok. Én is élvezem nagyon a terhességet. Nálunk is legényke lesz. Nekem reggelre a combcsontjaim szoktak nagyon fájni ott a forgómnál. Amúgy más nincs. Elég vékony vagyok, úgyhogy nemrég kezdett csak igazán látszódni a pocakom. :)

Nekünk megvan a kiságy, azt kölcsönbe kaptuk. És van egy kis takaró, amit most kötött a nagymamám karácsonyra. :) Babkocsit internetről rendelek Németországból, mert kb fele annyi, mint itthon. De más még semmi nincsen. Februárra és márciusra tervezem a többi megvételét.

Nem tudjátok mikor vannak ilyen babahetek a nagyobb áruházakban? (auchan, cora stb)

2011. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek üzenem, hogy 500 mg-os kalcium pezsgőtabletta megoldja a lábikra görcsödet.
2011. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mikor vannak kimondottan babahetek, de én már karácsony előtt vettem a Tescoban kettő ruhát és egy cipőt. 30, 50 és 70 %-os leárazások vannak. Érdemes megnézni, hátha minden tescoban van, mert ezek a mostani F&F ruhák jók. A combomnál nekem is szokott fájni (csak este), úgy hogy meg sem tudok segítség nélkül mozdulni. Pedig szedek napi 6 panangint is.
2011. jan. 6. 08:15
 7/7 anonim ***** válasza:
A panangin mire való?
2011. jan. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!