Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Júliusban szülő kismamik hogy...

Júliusban szülő kismamik hogy vagytok? Már mindent megvettetek? Hogy vagytok ebben a hülye időben? Kinek mekkora picúrja? Ki mennyit hízott?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Júli végére 24 re vagyok kiírva:-))Köszi kérdésed még elég jól vagyok!!31 hetesen 1780g volt a kislányom!Van már 3.5 éves kisfiam ő császáros volt most sima " szülésre készülök és tudom így is lessz szeretném megtapasztalni de nagyon úgyhogy ha nem indúl magától 20 án befektet az előző dolog miatt welnwswzni:-)Semmink nincs még kórházi csomagunk sem egyedül a szoba van kifestve a kislánynak Rózsaszínre!!De jövőhéten megveszek mindent az tuti!!
2009. jún. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már elkezdtem össze pakolni a kórházi a cuccot ha netán itt a viharba beindul a szülés akkor legyen meg a cucc:)Mi majd csak jövőhónap elején költözünk el a párommal ugyhogy lesz mit pakolászni még szülés előtt:)
2009. jún. 11. 15:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Én köszi jól vagyok, csak ebben a nagy melegben le vagyok lassulva. Ma délelőtt 2 órát gyalogoltam (muszáj volt kimennem a kórházba 2 papír miatt), a végén már alig tudtam magam hazavonszolni. Egyébként minden ok, baba is jól van, kedden nézte a doki (már befordult :)

Szerencsére már sok minden megvan, de azért még kell venni 1-2 dolgot, hétfőn rendeljük meg a babakocsit. Én a kórházi csomagomat is kb. összeállítottam, legalábbis vettem betétet, hálóinget (már kimostam, kivasaltam) mini tisztálkodószerek, ma vettem pelust is :) A babó 2 hete volt 1808 g. Most olyan 2200 g körül lehet. Én pedig 11 kilót híztam...

És nálad mizu?

üdv: 33 hetes kismama

2009. jún. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én már a 36 hétben járok vagyis jövőhéten leszek annyi:)61 kilóval kezdtem és most vagyok 67....nem tudom ez sok vagy kevés,nekem nagy babóm lesz a 32 hetes ultrahangon már 2200 gramm volt:P...
2009. jún. 11. 15:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és én 16.ára voltam kíirva most az orvosom tett még rá 1 hetet így júli. 22re irt át...:(....csak nem tudom mi enne a lényege:)
2009. jún. 11. 16:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!