Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenthet közelgő szülést? Ma...

Jelenthet közelgő szülést? Ma reggel mikor felkeltem görcsölt a derekam. De már pár napja fájdogál is.

Figyelt kérdés

34 hetes vagyok igaz,jővöhónap 22-re vagyok ki írva.

De ugy érzem nem leszünk egybe addig.


2010. jan. 10. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is fájtam már hat hónap után, és minden nap szülni akartam. De nem jött össze. Kibírta a kiskoma.
2010. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 hete görcsölget néha a derekam, nem csak fáj, és még egyben vagyunk. 39 hetes kismami
2010. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez semmit nem jelent, nálam is volt ilyen. Ne "várd" ilyen hamar a szülést, mert koraszülött még, nem lehet tudni mi fejlődött ki nála és mi nem (az uh-on mindig azt mondják minden ok), bírd ki a 37. hetet, akkor már nem tekintendő koraszülöttnek, és nem kell bent tartani titeket, vagy a picit még napokig, vagy hetekig. 38+3 hetes km
2010. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!