Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes kismama vok, sajnos...

9hetes kismama vok, sajnos megvok kicsit fázva! Az a bajom, hogy reggel mire felkeltem volt egy kevés barnafolyásom! Igazábol ilyenkor szokott megjönni! Most baj van? Mert nagyon félek!

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 08:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék az ügyeletre, jobb ezzel nem viccelni. Én is barnáztam a menstruációm idején, de jobb ha lát egy orvos, és a babára is ránéznek.
2009. okt. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a biztonság kedvéért hívd fel az orvosodat.Pihenj sokat.Próbálj meg nem idegeskedni.Tudom könnyű mondani, de tudom mit érzel:(

Én is barnáztam, majd véreztem is a 16.hétig(duphastont és rutascorbint kellett szednem), de hála az égnek nem lett baj, Gyönyörű, egészséges kislányom született:):):)

minden jót Nektek! Boldog babavárást:):):)

2009. okt. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia,ne ijedj meg,nem feltétlen bajt jelent.Én a múlt hétvégén jártam igy,sajnos az ügyeleten ,elég rossz tapasztalatom volt,épp hogy el nem zavart a doki...Viszont azt el mondta hogy ennek a "gyógyszere" a fekvés,ágynyugalom.Én azt javaslom,ha elmúlt a barnázás,vagy kevés van,feküdj egész nap,és holnap menj el a körzeti,vagy a saját orvosodhoz.Én is elmentem ott nyugtattak meg 100% osan,az ügyeleten csak flegmáztak velem,és azt hajtogatta ha el akar menni úgyis elmegy:-((Persze ha megnyugtat,menj el az ügyeletre,de holnap keresd fel az orvosodat is szerintem.Ne aggódj,nem lesz baj!9+6 hetes km.
2009. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Arra szavazok, hogy menj el orvoshoz. Ez a "ne ijedj meg nekem is volt ilyen" úgy hülyeség ahogy van. Van akinek tényleg nem okoz gondolt, van akinek viszont ez a vetélés, és ha otthon fekszik és nem idegeskedik, akkor elszalasztotta azt a lehetőséget, hogy segítsenek esetleg egy kis hormontámogatással a babán.

Unokatestvéremből ömlött a vér 12 hetesen, mint kiderült egy kis vérümleny volt, de nem egy olyanról hallottam, hogy egy kicsi barnázás és nem tulajdonítottak neki nagy jelentőséget... Hát lett belőle sírás-rívás.


Ha most kéne megjönnie, és "emlékszik" a szervezeted, az se teljesen normális, hiszen minden nemű menstruációs vérzést hormonok okoznak, ergo lehet leesett egy kicsit a sárgatest szintje (ami ugye a babát táplálja a 12. hétig) azért van barnázás, vérzés.


Menj el az ügyeletre és győződjetek meg róla, hogy minden rendben van!

2009. okt. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 9+3 napos vagyok. Én múlt héten barnáztam kicsit és a dokim 5 napra befektetett a kórházba.Előtte 3*1 Ultragesztant szedtem, kórház után már 3*2 kellett. Hidd el nem jelent jót, nekem ezt mondta a dokim. Én az ügyeletet választottam, inkább többször megyek dokihoz, mint, hogy valami baj legyen.
2009. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!