Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehetett? Reggel amikor...

Mitől lehetett? Reggel amikor felkeltem be volt dagadva az arcom a kezem, lábam mint állat, alig ismertem meg magam a tükörbe.

Figyelt kérdés
most már csak a lábfejemen látszik.36 hetes terhe vagyok.
2011. aug. 14. 15:41
 1/7 A kérdező kommentje:
egésznap tök sírhatnékom van...de nem tudom h miért? eddig nem volt semmi ilyen....
2011. aug. 14. 15:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már egy hete vannak ugyanilyen tüneteim...nem tudom mitől van...De teljesen ugyanez! Tarts ki, ez még eltart egy darabig, nem a szülés jele, én már egy hete úgy nézek ki....Felkelek, fel van dagadva mindenem, a kezeim-lábaim zsibbadnak, pár óra alatt elmúlik, de a lábam már dagadt éjjel-nappal...És én is egyre többet sírok..37 hetes vagyok
2011. aug. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Vérnyomásotok hogy áll? Nem ijesztgetésképpen, de a hirtelen arc és kéz dagadás (ha eddig nem volt ilyen) toxémiára is utalHAT...

Én is vizesedek, kezem brutálisan, szinte egész nap, és sok álldogálás, üldögélés után a bokám is. Vérnyomásom viszont normális. Ja, és érdemes súlyt is mérni, ha hirtelen sok jött fel, az is figyelmeztető lehet (pl egy nap alatt 2 kg)

2011. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg toxémiára utalhat. Miért nem hívtátok fel az orvosotokat?
2011. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem folyamatosan toxémiás labort néznek..(első vagyok)szinte minden héten a 33.héttől.. A vérnyomásom is rossz, és sokat is híztam, de nincs fehérje a vizeletben, úgyhogy eddig még nem léptek a dokik, csak többet vizsgálnak...ÉN tényleg kontroll alatt vagyok, de valószínű a héten befekvés lesz, mert a vérnyomsáom már gyógyszerrel sem áll be igazán..ma is kétszer vérzett az orrom, megmértem 150/95 a pulzusom meg 115. De nem lépnek, mert nincs fehérje a vizeletben...
2011. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt hallottam, hogy a terhesség vége felé, amikor ugye már közeleg a szülés a várandós nő arca eltorzul(hat) és ez jelezheti azt, hogy már nem sok van hátra. Legalábbis nekem ezt Édesanyám mondta, de már olvastam is róla. Lehet, hogy Nálad is erről van szó de lehet, hogy másról. Kérdezd meg a dokidat, Ő tud Neked biztosat mondani!

38 hetes kismama

2011. aug. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem minden rendben van a vérnyomásommal hízni sem híztam feltűnően.

igen én is hallottam hogy szülés előtt lehetnek ilyenek.de ha netán ez az akkor mit jelent?azért még egy darabig remélem benn marad

2011. aug. 15. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!