Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor, ha már vki...

Mi van akkor, ha már vki akkor veszi észre hogy terhes amikor mozog a baba?

Figyelt kérdés
4.olyan vérzésem múlt el tegnap, ami nem volt olyan sok mint szokott, de este nagyon furcsa mozgás volt a hasamban. Olyan remegésszerű volt bal oldalt. Létezik, hogy terhes vagyok? Nagyon örülnénk neki, de mit kell ilyenkor csinálni? Teszt kimutatja még ilyenkor?
2010. jan. 10. 09:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Előfordul hogy a terhesség nem jár tünetekkel,és a havi vérzés sem marad el!A szomszédasszonyom is így járt!4és fél hónaposan jött rá hogy terhes,mert érezte a babamozgást!Elment másnap magándokihoz,ultrahangon kiderült hogy babás!azóta megszülte édi kisfiát!:)

Szóval irány a doki,aztán a védőnő!!!

2010. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

sziasztok!

Nincs baba, csak a bélmozgás volt.

2010. jan. 11. 15:03
 13/14 anonim ***** válasza:
sajnalom! azert jelentkezz, ha megis osszejon a baba! sok boldogsagot! 31km
2010. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vegyél Gynex cseppet. Nekünk is azzal sikerült 2 év után. Elkezdtem szedni, a férjem is, és 1,5 hónap után pozitívat teszteltem.


Sok sikert! Írj ha sikerült.


31 km.

2010. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!