Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor, ha már vki...

Mi van akkor, ha már vki akkor veszi észre hogy terhes amikor mozog a baba?

Figyelt kérdés
4.olyan vérzésem múlt el tegnap, ami nem volt olyan sok mint szokott, de este nagyon furcsa mozgás volt a hasamban. Olyan remegésszerű volt bal oldalt. Létezik, hogy terhes vagyok? Nagyon örülnénk neki, de mit kell ilyenkor csinálni? Teszt kimutatja még ilyenkor?
2010. jan. 10. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Szia!


Hány éves vagy? Mert azért ez fontos. De azért ezt egy nő tudja. Vagy sejti. Ha kimarad a mensije például.



Mindenképpen menj, és vegyél tesztet. Ha mozog, akkor egyértelmű, hogy kimutatja.

2010. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, és több mint 6 éve házas. 1 éve eldöntöttük jöhet a baba, de eddig mindig megjött a vérzésem, nem is gyanakodtam eddig, hogy sikerülhetett.
2010. jan. 10. 10:07
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

azonnal csinalj egy tesztet es a leheto leghamarabb menj el nogyogyaszhoz. szerintem lehetseges, hogy baba, azert kicsit furcsa, hogy nem gyanakodtal eddig! rosszullet, mellfeszules, hanyinger, hizas stb...?

ird meg kerlek, hogy mi lett!

2010. jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Még a szokásos ünnepek utáni + kilók sincsenek, talán nagyobb a hasam de már évek óta ennyi a súlyom mint most. A férjem mondta valamelyik este: pókhasam van ami eddig hurkás volt, de nem adtam rá. Semmi furcsát nem éreztem eddig.
2010. jan. 10. 10:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mutasd meg magad egy dokinak, minél előbb. Írd meg hogy mi újság! Szurkolok hogy baba legyen!
2010. jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Őrülnék neki nagyon, de ilyenkor már olyan sok fontos vizsgálatot csinálni kellett volna már nem?
2010. jan. 10. 10:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

csinálj egy tesztet, kimutatja(ha az vagy)

egyébként lehetséges, hogy akkor veszed észre, volt már rá példa:)

a hízás amúgy nem feltétele a terhességnek, én is csak 1 kg-t híztam, 23 hetes vagok:)

csinálj egy tesztet, és azért írd meg, hogy mi lett!!!:)

a down kór szűrésről maradtál le, ha tényleg babás vagy! meg az első vérvételről, de azt meg tudják csinálni, az afp-be még talán bele esel, de nem biztos:s

2010. jan. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A teszt nem biztos, hogy kimutatja, mert állítólag egy tól-ig tartományban mér, tehát a nagyon magas hcg szintet már nem mutatja. Nemrég volt egy kérdés, ahol a kérdező ugyanígy a mozgás alapján gyanakodott, a tesztje negatív lett, a nőgyógyásza azt mondta neki, hogy a teszt ennyi idősen (ha már mozog) már semmit nem ér. Végül a vizsgálaton kiderült, hogy 18 hetes terhes és örült neki. Menj dokihoz!
2010. jan. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, ez nem az a kérdés, de ezt találtam neked.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2010. jan. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!