Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet füstölt...

Terhesség alatt lehet füstölt kolbászt enni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet de csak megbizhato forrasbol. (botulizmus)
2010. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Régebben mindenki evett, nem is volt nagyon más, nem volt töle bajuk, a mostani divat szerint viszont nem lehet, mert nyers húsból készült.

(Ha rám hallgatsz, akkor azt eszel amire kedved van, régebben senkinek nem jutott eszébe, hoyg aki terhes, az csak néhány ételt ehet, és mégse halt ki az emberiség.)

2010. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én már a 32. hétben járok, egész végig ettem, most is van itthon. Meg van füstölve az a hús, ezért nem nyers.
2010. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet:-)Én első perctől kezdve eszem mert imádom,és semmi baja a picinek:-)Ha kivánod és jól esik,egyed nyugodtan:-)
2010. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem foglalkozom vele,hogy lehet-e!Eszem!!:)

Sőt,ezenkívül rendszeresen pusztítom a fahéjas almakompótot,tiramisut,halkonzervet,tatárbifsteket néha,petrezselymet csak úgy magában...stb.Tehát mindent,amit a mai divat szerint nem lehetne!:)

23h terhes

2010. jan. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ettem.Mértékkel mindent lehet enni.


4 hós kislány anyukája

2010. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!