Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismertek olyant akinek a...

Ismertek olyant akinek a babájának baja lett azért mert az anyuka dohányzott?

Figyelt kérdés
Ha igen mi baj lett belőle?
2014. júl. 21. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Igen asztmás a gyereke.
2014. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És ez már piciként kijött neki ? :(
2014. júl. 21. 12:29
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Asztma, magatartászavar, elhízás és ezek tetszőleges kombinációja.
2014. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyu a noveremmel dohanyzott, bar nem rendszeresen, de jonehany szalat elszivott, koraszulott lett, de hal istennek maradando problemaja nem lett. Velem mar nem cigizett, en jo sokaig pociban voltam es jo nagy sullyal szulettem.
2014. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Én asztmás lettem, pedig anyum nem cigizett,csak apám .Anyum hiába mondta neki, hogy ne bagózzon a lakásba.

Újszülött koromtol asztmás vagyok.

2014. júl. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

off

Soha nem dohányoztam és kerültem is a dohányos helyeket, mégis mind a két kislányom pici kora óta asztmás. A harmadik babám pedig koraszülött lett.


Én 1 anyukát ismerek, aki végig dohányzott a terhessége alatt. A kisfia veleszületett hörgőszűkületes.

2014. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem, nem ismerek, valamiért akinek asztmás, allergiás, magatartászavaros a gyereke és terhesen dohányzott, mind azt állítja hogy NEM EZÉRT.... :/

viccet félretéve, nő a rizikó, az kétségtelen, az nyilván nem mondható ki hogy egészen biztos ettől lett asztmás a gyerek vagy ha egy gyerek megúszta akkor nem ez a kivétel hanem a szabály.

Semmiképp nem dohányoznék terhesség alatt, annyi mindentől nem tudja az ember megvédeni a gyerekét de ettől igen, ez tényleg az anyán múlik.

2014. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az én anyukám velem nem cigizett mégis 7honapra akrtam világra jönni,2hönapot feküdt terhesen a korházban.A hugommal intenziven dohányzott és semmi baja sem lett..a mai napig se pedig már felnött.Erre rengeteg alternativát találhatunk...mindenfélét.Konkrét és határozott válasz erre a kérdésre nem fog érkezni.Én most 34hkm vagyok,és egészen a terhességemig dohányoztam,bár elötte 5 évvel tanácsos lett volna lerakni,dehát ki tudta elöre.Iszionyat nehéz volt lerakni,de azért tettem meg mert ha abbol adodoan történne baja hogy én terhesség alatt is dohányzok,soha nem bocsájtanám meg magamnak....
2014. júl. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28 hétre született a kisfiú,szinte állandóan beteg. Mondjuk az is igaz,hogy nem lehet 100%-osan a cigire fogni,kiderülni sosem fog,hogy mi miatt van baja egy gyereknek,de azért az ilyen esetekben szerintem elgondolkodtató,hogy dohányzott az anya. Ez a kisfiú már 3 éves,de a szülei mellette,vele egy légtérben cigiznek,baromi bosszantó. Mondom ezt úgy,hogy terhesség előtt és szoptatás befejeztével én is cigiztem.
2014. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
Igen,egyet,sajnos nem fejlődött ki rendesen az egyik végtagja.
2014. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!