Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen babakocsit vesz...

Ki milyen babakocsit vesz nyáron születendő babájának?

Figyelt kérdés
2014. máj. 6. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
[link] Augusztus elején jön a poci.ilyen kocsit vettünk 90ezer volt a bolti ára!26hkm
2014. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk! 32 hkm


[link]

2014. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi Cam Dinamico multifunkciós babakocsit vettünk, abból is a 2014-es első modellt. Nem volt olcsó, de megérte, mert nagyon jó, több féle módon állítható stb...

június végére vagyunk kiírva


[link]



32 hkm

2014. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyet kaptunk :)

32 hkm

[link]

2014. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyet vettünk:

[link]

2014. máj. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Anmar Hiluxot vettünk a múlt héten, cappuccino színben, ezt: [link]

27 ezerért találtam az apródon, elvileg használt, gyakorlatilag én bontottam ki a védőfóliából minden részét. Álomszép, már most imádom :)

Augusztus 8-ra várom a babát :)

2014. máj. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mire akarod használni. Sokat mentek-e kocsival, milyenek az útviszonyok stb.

Nekünk az első gyerkőccel a pierre cardin ps 682 volt. Nagyon szerettem, mert minden volt hozzá, könnyen irányítható, a gyerkőcnek kényelmes, bárhogy lehet rá csatlakoztatni a hozzávalókat, kereke fújható, így a nálunk kicsit hepehupás úton is jól megy, most is ez lesz az elsődleges babakocsink, de mivel sokat megyünk kocsival és a nagyobb miatt kell a hely a kocsiban (a pierre nem esernyőre csukható)most egy giordani 3per8-at akarunk venni hozzá.

2014. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!