Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok február végén születendő babámnak?

Figyelt kérdés
belváros,lift van. tömeg közlekedni nem annyira fogunk, maximun alacsony padlós busz,villamos.viszont sétáni sokat szzeretnék vele.igazából megláttam a stokkét és beleszerettem,de azért szeretnék körülnézni,mert azért elég húzós az ára.mindenképpen szeretnék mózest is hozzá.tudnátok tippeket,ötleteket adni?mire kell figyelni,ilyesmik?
2013. okt. 9. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges a stokkera kidobni a penzt. nem tudom, h mennyire vagy eleresztve, de inkabb nezz egy Hauckot, CAM-ot vagy hasonlot. ( Hauck brendon, cam minimanonal)
2013. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz.a parom is mindig ezt mondja.csak vegletekben tudok gondolkozni.:-)nem 50 ezreset szeretnenk,de azert a stokket megereznenk...voltunk a brendonba meg a kikaban nezelodni,de amiota toltam azt a hulye stokket egyik sem tetszik.alacsonynak tunik az osszes..de remelem talalunk vmit.:-)
2013. okt. 11. 07:45
 3/5 Dreigang ***** válasza:

Kb. 60 e Ft felett kaptok használhatót.

Amit különösen nézni érdemes:

- rugózás (nagy, felfújható kerék, lengéscsillapított, érzékeny rugózással a vázon)

- mózes kosár/autósülés/sport ülés kombó, vagy csak amelyikre szükségetek van, de mózes kosárra ill. mózessé alakítható sportülésre biztosan (vázról könnyen levehető legyen)

- tágas hely a hátsó keréknél (hogy magasabb szülő is tolhassa anélkül, hogy beakadna a lába pl. a tengelybe

- állítható magasságú fogantyú

- megfelelően nagy napernyő (hogy ne kelljen még külön venni)

- egyszerű összecsukhatóság (csomagtartóban elférjen)

- stb...

2013. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia !

Én az első gyereknél 4 éve jártam így,hogy Stokke hűha vegyük meg 310 ezerért! De nagy pénz kidobás volt. Igaziból nagy sétákra szerintem nem alkalmas, mi egy dombos terültene lakunk , nagyon rázos babakocsi. Igaziból elég hamar lecseréltük kicsi a mózeskosara, szóval a kisfiam 2,5 hónaposak kinőtte. A sport része jó volt,de azt is kb. 10 hónaposan kinőtte. Kilógott a lába belőle.

Mi 11 hónaposan cseréltük le. Sokáig húztuk még így úgy érzem.

Mi ezután egy touragoot vettünk , végűl is még 1 évig használtuk. Volt hozzá mózeskosár is, majd oda adtuk a tesóméknak ő náluk most lassan a 2.baba kezdi húzni. Mi a touragoot is nagyon szerettük :)

[link]

Na ezután teherbe estem,és bele szerettem a Buagboo babakocsiba, de tudtam, hogy nincs annyi pénzünk amennyibe az kerül , így találtam rá a babakocsi gyár babakocsijára!

Imádom , mert egyedi amolyan stokkes. Nagyon jó, terepen is használom, szép nagy tágas. És kedvező az ára!

Könnyű is,ha esetleg elromlik a lift! Alapvetően hasonlít a stokke felépítésére, mivel ebben is magassan a káros gázoktól védve van a baba!

Én ezt ajánlom !

[link]

2013. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.bár még nem terveztük,hogy megvesszük,de a bababörzén megtaláltuk az igazit.:)egy neonato reverso sport-ra(multifunkciós)esett a választásunk.remélem jól döntöttünk.
2013. okt. 17. 12:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!