Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyár közepén születendő...

A nyár közepén születendő babáknak milyen babakocsit érdemes venni? Mire kell figyelni? A Graco Quattro Tour Deluxe jó?

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alap dolgokra ügyelj csak. Teljesen, 180 fokban dönthető legyen a háttámla. Mindenképpen próbáljátok ki az üzletben úgy, hogy tesztek bele mondjuk egy hátizsákot. Hogy ha van benne valami (valaki), akkor milyen az irányíthatósága. Hasznos, ha állítható a tolókar (apukának, ha magasabb az jól jön), hasznos a bevásárlóháló. Kb. ennyi lenne szerintem, de biztosan jön még hozzászólás. :-)
2009. máj. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is nyár közepére várjuk az első babánkat.

Az utóbbi időben annyit, de annyit nézegettem a babakocsikat.

Az én szempontjaim a következők:

- legyen hozzá külön mózesrész (hogy a baba az elején főleg, amikor még nem olyan erős a gerince, tutira vízszintes felületen feküdjön)

- legyen hozzá sprtrész, amihez van, vagy vásárolható téli lábzsák (ami a mózesrészre is jó)

- legyen hozzá autós hordozó, hogy az utazást is megkönnyítsük (bár annak nem örülök, hogy abban nem teljesen vízszintesen fekszik majd a pici, de rövidebb utakra mégis szükség lesz rá)

- kicsire össze lehessen csukni (hogy beférjen a kocsinkba, ha utazunk - márpedig nekünk kicsi kocsink van: Suzuki)


Ezek alapján mi a következőt néztük ki:

Pierre Cardin PS 686 vagy 692

[link]

2009. máj. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nekem is hasonló szempontjaim vannak, kivéve a hordozót, mert nincs kocsink :( A Pierre Cardin ps 692-ben még mi is gondolkodunk, de most elé került a Graco Quattro Tour Deluxe. Elég szimpi ez a babakocsi, könnyű vele közlekedni (igaz, csak kicsit tologattam eddig)van hozzá textilmózes, amit 3-4 hónapos koráig tud használni a baba, decembertől meg jöhetne a téliesített sportrész.

Hát még nem tudom...

2009. máj. 21. 07:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is hasonlóak az elvárásaim egy babakocsival szemben mint az előttem szólóknak.

De pár új dolgot(nekem új) mondott nekem egy eladó,ami most már plusz szempont.

Ilyen pl.,hogy mivel nyár lesz jó ha mózeskosaras a kocsi,mert a bébihordóba bemelegszik a pici.A mózeskosár szellősebb,könnyebben tud benne mocorogni.Ez nekem eddig eszembe se jutott,eddig olyan kocsikat néztem amihez nem volt mózes.A másik ami nekem nagyon meggyőző érv volt,hogy olyan kocsit nézzünk aminek a vázáról le lehet venni mindent és külön kell rápattintani(a mózest a hordót és a sport részt is),mert a legtöbb kocsinál a sportrész fix és arra teszed rá a hordozót vagy a mózest.Így ha csak a váz marad egy,hogy könnyebb,kettő,hogy addig sem kopik,használódik a sportrész.

Találtunk is egy jót amit meg is néztünk élőben,és bevallom a páromnak kis elnyerte a tetszését ami nagy dolog!Persze állítható a tolókar magassága,van téli nyári lábzsák hozzá,eldöntheted,hogy veled vagy menetiránnyal szemben legyen a pici,mert úgy kattintod fel rá a részeket ahogy akarod.És fontos,hogy könnyű,mert nekem a 3.emeletre kell cipelnem majd a babót.

Mi ezt a kocsit néztük:

[link]

Kellemes babavárást és vásárlást!

2009. máj. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az utolsó vagyok,találtam még egy oldalt ahol ez a kocsi van,itt a típusa is le van írva és a színválaszték is,ha esteleg érdekel.

[link]

2009. máj. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy Nyíregyházán meg lehet-e valahol élőben nézni a Pierre Cardin 682-es típusú kocsit?? Nekem is nagyon megtetszett, de látatlanban nem merném megrendelni.

Vagy esetleg Miskolc és Debrecen még szóba jöhet!

Bocsi, hogy így belekérdezek másnak a kérdésébe...:-)

Üdv!

2009. máj. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia utolsó!

Én ezt találtam [link]

hogy van e náluk a 682-es azt nem tudom,mert csak 692-est láttam a lapjukon,de szerintem hívd fel őket.

Bocs ha nem tudtam többet segíteni!

2009. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm az utolsónak!

Felhívtam őket, sajna nekik csak a 692-es van... Majdnem egyforma a kettő, de nincs világoskék színben, amilyet Én szeretnék... sajna. De megpróbálnak nekem rendelni, nagyon rendesek voltak!

Még egyszer köszi!

2009. máj. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!