Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszajött a "megakar jönni"...

Visszajött a "megakar jönni" érzés, vagy baj van?

Figyelt kérdés
Légyszi ne nevessetek ki!13 hetes vagyok!Úgy a 11.hét környékén elmúlt ez az érzés!De ma megint érzem!Szerintetek?
2010. jan. 8. 16:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

szia! mi 2 évet vártunk. ja.. a férjkikészítés nagy mestere vagyok én is.. bár még a terhesség előtt kezdtem...

én mindig túlaggódó voltam. most meg még be is dumálok magamnak minden hülyeséget... de szerintem nem vagyunk ám egyedül. meg kellene próbálnunk kicsit korlátozni ezt, mert sokkal nagyobb lesz az aggodalom amikor már kint lesz a baby... valószínű, hogy a doki sem fog rá mondani semmi használhatót. ki kell bírnunk, aztán jólvan...

nem?

2010. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Sajnos:(((Nem vagyok normális,néha azt érzem!Mondjuk tudni kell az egészhez azt is,hogy állandó gyógyszereket kell szednem,és ez is idegesít!Hogy nem lesz e baja a kicsikémnek?Pajzsmirigyes vagyok,és szívbeteg!Isteni párosítás 28 évesen!
2010. jan. 11. 18:45
 13/15 anonim ***** válasza:

ouhh.. sajnálom. hát... nem irigyellek. ez azért sokat megmagyaráz. szóval ha te is jobban belegondolsz, én már nem csodálkozom, de neked sem kellene azon, hogy idegeskedsz. így, 10-ből 11-en idegesek lennének. úgyhogy ne büntesd magad még ezzel is "nem vok normális" !!!!

:) és ha nem vagy az??? kit érdekel! van még elég bajod, nem?:)

2010. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a férjek kikészítéséről meg: az én kicsim kiröhögött... őt aztán nem készítem ki! én aggódom, és kimondom. ő aggódik, de nem mondja ki. szóval, csak hangot adok az övének. szerintem a te párod is így lehet. a férfiak nem olyan beszédesek mint mi...
2010. jan. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok!!!Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 13. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!