Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Visszajött a "megakar jönni"...

Visszajött a "megakar jönni" érzés, vagy baj van?

Figyelt kérdés
Légyszi ne nevessetek ki!13 hetes vagyok!Úgy a 11.hét környékén elmúlt ez az érzés!De ma megint érzem!Szerintetek?
2010. jan. 8. 16:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mért nevetnénk ki?

Nekem a 15. hétig össze-vissza volt,hol éreztem-hol nem,nincs semmi gond.

Ne idegeskedj!

Kellemes babavárást!

6 hetes babó anyukája

2010. jan. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én most a 24. hétben vagyok,de nagyon sokáig én is teljesen ugyanazt éreztem,mintha meg akarna jönni.A múltkor aztán olvastam egy terhességről szóló könyvet,amiben a szerző azt írta,hogy kb.hat hónapos koráig előkereste a betétet,mert azt gondolta,na,most meg fog jönni!Azóta nem aggódtam ez miatt.(Amúgy jó könyv:Barátnőim a terhességről a címe,és minden olyan téma,kérdés amit a nőgyógyászodtól nem mernél megkérdezni,rendkívül humorosan fogalmazva.Én könyvtárból hoztam,mert nem új könyv.)
2010. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb. a 15. hétig nekem is visszatért. Tettem is fel kérdést ezzel kapcsolatban. Nincs baj. :)
2010. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

én 21 hetes vagyok . a doki kérdezte van-e valami panasz, vagy egyéb. mondtam neki hogy olyan érzés mintha meg akarna jönni. ha láttátok volna az arcát... :) nemtom mi futhatott át az agyán de rögtön előkapott egy receptes papírt és görcsoldót akart felírni. alig tudtam lebeszélni. ... a férfiak ezt nem érthetik, igaz?

szóval szerintem küzd a szervezetünk, és csak emlékszik a feladatára.. ne aggódj! :)

2010. jan. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én a 23. hetet töltöm, és pont vmeik nap volt ilyen érzésem, szóval ez szerintem van akit akár végig is elkísérhet!!! nekem ált most már akor van ez az érzés, amikor tényleg meg kellett volna jönnie:) de a 26. hétig sokkal többször éreztem
2010. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok!Köszönöm!!!
2010. jan. 9. 07:16
 7/15 anonim ***** válasza:
19.42-es vagyok. tök jó... most hogy beszéltünk róla, ma egész nap pocsékul érzem magam. már megint az az érzés... talán azért van hogy el ne szokjunk tőle, nem? :) tudom, nem vicces...
2010. jan. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szia!19.42-es!Én is sz@rul vagyok továbbra is!És még társul hozzá egy jó kis hidegrázás is!Kb. 100x mértem ma meg a lázam!:)))De semmi!Pont olyan mint 6-7-8 hetesen!Kész vagyok!!!!
2010. jan. 9. 15:20
 9/15 anonim ***** válasza:

én lennék az a bizonyos...

tegnap sikeresen bepánikoltam. nem nagyon éreztem hogy mozogna, meg szarul is voltam. egyedül is... hasmenés is... megnéztem a szívhang vizsgáló ketyerével a picit. erre össze vissza vert. több se kellett, kicsit pityeregve felhívtam a dokit. kicsit mosolygott, de megnyugtatott, hogy nincs baj, mert ilyenkor még sokat változik a szíve. na ennyit a "megnyugtató" szerkezetnek.

te voltál dokinál? vagy majd elmúlik? ahogy írta valaki előttem, tuti a mensivel bajlódik a szervezetünk. küzd hogy ne jöjjön meg. ez van...

2010. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szia!Nem voltam!Hol jobb,hol rosszabb!Nem görcsöl,nincs vérzés!Holnap megyek tanácsadásra és majd mondom a dokinak!De a fene se gondolta,hogy ilyen para ez a terhesség dolog!!!Én is akartam venni olyan kütyüt amiről írsz!De lehet,hogy akkor nem is idegesítem vele magam!!!Mióta babát várok tiszta paranoiás lettem!:(((Lehet azért is ,mert 5 évet vártunk rá!De szegény férjemet kicsinálom hamarosan így....
2010. jan. 11. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!