Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy működik a szülésznő...

Hogy működik a szülésznő felfogadás?

Figyelt kérdés

Mennyibe szokott kb kerülni? Szerintetek ez hasznos? A dokit meg kell erről kérdezni? Erről a témáról szeretnék érdeklődni, akik már felfogadtak szülésznőt.

Előre is köszi!


2010. jan. 8. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Én csak a hasznossághoz tudok hozzászólni: érdemesebb szülésznő fogadni, mint orvost, hiszen normál lefolyású szülésnél ő végzi a munka nagy részét, ő van melletted.

Viszont akinek van orvosa, az ajánlani szokott szülésznőt is, akivel együtt dolgozik.

2010. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyanúgy működik, mint az orvos fogadás... megbeszéled vele és majd a kórházban a szülés utáni napokban valamikor fizetsz neki. érdemes megkérdezni a dokidat, hogy kit ajánl akivel szívesen dolgozik. nálunk a kórházban pl. nem lehet szülésznőt fogadni, csak dokit.
2010. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem fontosabb mint az orvos . Nekem volt mind a kettő de ő végig bennt volt és utána is bejött mindennap, segítet a szoptatásban is.Orvosommal én tényként közöltem, hogy fogadtam szülésznőt.25 ezret adtam és egy kissebb csomagot.
2010. jan. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!