Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kimosnátok ma a babaruhákat,...

Kimosnátok ma a babaruhákat, ha október elejére lennétek kiírva?

Figyelt kérdés
Olyan szép, napos-szeles, "mosós" idő van... És ha kinyitom a szekrényt (nagyobbik kislányommal közös lesz a babának), legalább friss illat lenne.
2014. júl. 14. 07:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Én is október elejére vagyok kiírva, és igen minden ruhát már kimostam, de még szeptemberben újra mosom-vasalom őket. Van amit turiban vettem, azt minden kép mostam, de amit kaptam is azokat is átmostam, úgy raktam be a szekrénybe.
2014. júl. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Persze, kimosnám, nem lesz semmi baja addig.
2014. júl. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mosnám,van még sok idő szülésig,kétszer meg biztos nem csinálnám végig.
2014. júl. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Mindent akkor kell csinálni amikor az embernek van kedve hozzá. Nyugodtan mossad ki, semmi baja nem lesz. Legalább már ez is meglesz. :D
2014. júl. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%
kimosnám,de én zacsiba tenném őket használatig.
2014. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem mosnám ki, mert az még több hónap, és addig még úgyis megint "kényszert" éreznék arra, hogy átöblítsem. Akkor meg minek dolgozzak 2x?! Én várnék szeptemberig.
2014. júl. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Én nem mosnám ki. Lesz még addig "mosós" idő hidd el.

Én tavaly október közepére vártam a második babát, szeptember elején mostam ki a ruhákat, és vasaltam ki, de így is zacskóban tartottam használatig.


De ha neked van időd és kedved duplán megcsinálni, akkor hajrá! :)

2014. júl. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Még olyan sokáig lesz jó idő, n méh nem mosnám ki. Szerintem aug. végén bőven ráérsz.
2014. júl. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem mosnám ki
2014. júl. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%

Én is október elejére vagyok kiírva, és még nem mostam, egyenlőre nem is tervezem, ráérek még bőven erre. 2-szer meg tök felesleges megcsinálni.

Ha van kedved, akkor mosd ki, a szekrényben nem lesz semmi bajuk, de szerintem még bőven ráérsz, és jó "mosós" idő is lesz még sok.

2014. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!