Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November végére vagyok kiírva,...

November végére vagyok kiírva, elég, ha október 15 kezdem kimosni a babaruhákat?

Figyelt kérdés
Akkor kapcsolják be a központi fűtést, és most már elég nehezen száradnak a ruhák... Hősugárzót nem akarunk venni, nem fázunk, meg sokat is fogyaszt + hely se nagyon van neki (egyszobás lakás).
2010. szept. 13. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bőven ráérsz akkor kimosni a ruhákat. Én is novemberre vagyok kiírva, de mi is majd csak október közepén kezdjük a nagymosást.
2010. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ráérsz :)
2010. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is november végére vagyok kiírva a babámmal :-)

Szeintem is ráérsz akkor nekiállni, de én az ellentábort erősítem. egyrészt ráérek mosni, másrészt nekem nagyon sok lenne egyszerre, sajnos nem teljesen problémamentes a várandósság, így én már egy-két hete nekiálltam és nagyon lassan haladok. meg szerencsére nagyon sok holmit kaptunk, így min. 7-szer fog menni a mosógép, mire a végére érek, plusz a vasalás. szóval én a a lassan de biztosan elvet követem. Azonban semmiről nem fogsz lemaradni, ha csak okt. közepén állsz neki. :-)

2010. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szintén november végi vagyok :). Ha problémamentes terhességed van, akkor nyugodtan ráérsz október közepén. Én október 22-ig dolgozom, így esélyem sincs, hogy addig ilyenekkel foglalkozzak. Még a babaágy is csak utána lesz felállítva, és megcsinálva a szoba. Nemhogy kimosva nincsenek a ruhák, de szétválogatva sem - második gyerkőc - és az is minimum 1-2 nap, amíg normálisan rendezem őket. Szóval nyugi! Októberben bőven nem vagy elkésve ezzel!
2010. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!