Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baj lehet?

Szerintetek baj lehet?

Figyelt kérdés
A vizelet eredményem nem lett jó! Genny, baktérium, laphámsejt van a vizeletemben! Eddig minden eredményem tökéletes volt! A vérképemmel minden rendben! Nem érzem, hogy baj lenne, mert semmi tünetem sincs! Lehet probléma, ha nem középsugaras volt a vizeletem és nem tudtam előtte megmosakodni? Ezért lett rossz az eredményem?
2010. jan. 8. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet amiatt is amit, te írsz,nekem is ez volt,de nekem a baba nyomta a jobb vesémet,emiatt nem tudott rendesen ürülni a vizelet,és gyulladás volt.Ne aggódj emiatt,hidd el,ez egyáltalán nm ritka terhesség során.


4 hós kislány anyukája

2010. jan. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony lehet attól.Nekem az első vizeletemben voltak ezek.Akkor mondta a doki hogy ne hajnali pisit vigyek,illetve középsugaras legyen,mert az elejében benne van a hüvelyi váladék stb.
2010. jan. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg kéne nézetned egy valódi középsugarasat, és ha az is bacis, akkor arra ír valamit a doki. Én így jártam, nagyon könnyen szedjük össze a bacikat, mert minden "lenti" záróizom gyenge most a hormonok miatt... Nekem antibiotikum kellett rá, de legalább elmúlt, és nem veszélyzeteti a vesét, mert ugye arra mehet felfelé a fertőzés...

Sürgősen újabb pisi, és ha kell, doki. :)

19 hetes

2010. jan. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére rendben van a vizeletem!
2010. jan. 13. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor szuper! :)

(3.)

2010. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!