Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretném a véleményeteket...

Szeretném a véleményeteket kérni. Találtam egy nekem nagyon tetsző babakocsit, és igazából nekem minden szempontból jó lenne. Nektek tetszik? Szerintetek ezt válasszam, vagy a másikat?

Figyelt kérdés

Ez:


[link]


vagy ez:


[link]


remélem jók linkek.


2010. jan. 7. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első jobban tetszik. Nem csupán az ára miatt, de ahogy látom, ennek jobb a rugózása is.
2010. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ne haragudj, de most hülyeséget fogok kérdezni.

Honnan lehet tudni képről, hogy milyen a rugózása?

Mert én nem tudom meg különböztetni. :)

2010. jan. 7. 14:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az első garnitúrával az a necces, hogy a mózes rész nagyon kicsi. Ez kb. 2-3 hónap alatt kinövi majd (jó, ez függ a babád méretétől is, ha nagyon kicsi, akkor 3-4 hónapig is jó lehet), viszont a sport rész nem dönthető vízszintesig, így azokban a hónapokban, amíg nem tehető bele, hova teszed majd?

Én ha ennyi pénzt rá tudnék szánni, lehet, hogy külön vennék autós hordozót, nagy babakocsit, és egy sport kocsit is, ha ügyesen összenézed, szerintem kijön ennyiből... Pelenkázó táska nekem nem jött be, mert inkább hátizsákban szerettem vinni a cuccokat, mert a válltáskák "leugrottak" a vállamról, ha a baba is a kezemben volt.

De azért erősen függ a döntés attól, hogy hol és mire akarod majd leggyakrabban használni.

A második meg nekem nem tetszik, de hát ízlés dolga..

Jó vásárlást és jó babázást!

2010. jan. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bocs, most látom, hogy vízszintes pozícióba is állítható, visszavontam :o)

(a képen nem úgy volt...)

Nos akkor mindenképp az első!

2010. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A felépítéséből látom, hogy milyen a rugózása. :)
2010. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik mindkettő, lehet, hogy én is az 1. választanám...

nekem Giordani van, a kereken kívül igen hasonló felépítésű.

(34. hetes mami)

2010. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem az első jobban tetszik.
2010. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha megengeded, én ajánlanék egy harmadik fajtát:

[link]

Én ebbe szerettem bele,aztán mégsem ez lett,hanem használtan egy másik fajta. 90 ezer, ami jó árnak számít, mert 4 funkciós.

2010. jan. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, tehát ha hordozóval veszed, úgy 90 E., mert a képen a hordozó nélküli árat látod. Ami még fontos, hogy nem a light, hanem az aero változat a jobb,ami felfújható kerekű! Szerintem veri a 200 ezres babakocsikat, élőben is kipróbáltam.Nagyon masszív, és a váza 5 kg, mózessel 7.5 kg!
2010. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Kedves utolsó válaszoló!


Nagyon tetszett nekem ez az Esprio Vector, és én is ezt szerettem volna megvenni, de amikor személyesen találkoztam vele a baba boltban, akkor sajnos csalódnom kellett, mivel nagyon kicsi. Ennyi a bajom vele, hogy alacsony, és pici a mózese is és a hordozója is.

2010. jan. 7. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!