Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy éjszakán át 38fok körüli...

Egy éjszakán át 38fok körüli lázam volt nem akart lemenni,38.5 volt a legmagasabb.24 hetes kismama vagyok, ártott a babának?

Figyelt kérdés
Már késő délután kezdett felmenni,reggelre teljesen normális lett a hőm.Nagyon aggódom.:( A torkom is fájt,de már nem,gondolom legyűrte a szervezetem...
2010. jan. 6. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a láz azt jelenti, hogy a szervezeted dolgozott, védekezett a betegség ellen. Igazán a hosszan tartó magas láz jelenthet problémát a baba számára. A 38,5 még nem olyan magas, hogy kárt okozzon és ahogy írod, már el is múlt. Sajnos kivédhetetlen, hogy néha elkapjunk kismamaként 1-1 betegséget, akárhogy is vigyázunk magunkra. Ha egy-egy magasabb testhő gondot okozna, bajban lenne a világ :)) Jobbulást!
2010. jan. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idős korban nem árt a láz. Illetve az ilyen magas és ennyi ideig tartó nem. Ne izgulj, minden rendben lesz. A babának már csak növekednie kell, a szervei meg mindene kifejlődött már!
2010. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam beteg terhesen,semmi baj nem lett tőle a babámnak.Nekem 38 volt a legmagasabb.Szerintem ennyi még nem okoz gondot.


4 hós kislány anyukája

2010. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanígy jártam 12 és 26 hetesen, mint Te, 1-1 napig tartott a láz, a babámnak semmi baja nem lett hála az égnek, már 4 hónapos eleven gyönyörűség. DE! A lázat mindenképpen csillapítani kell, ne legyél többet beteg, de ha netán előfordulna, akkor próbáld langyos (semmiképp nem hideg!) zuhannyal hűtőfürdőzni a tested, ha nem segít, akkor lázcsillapító gyógyszer! Ne várj arra, hogy a tested legyűrje magától, mert a magas hő sokkal inkább árthat, mint egy tabletta. Háziorvosunk, gyerekorvosunk tanácsai ezek. Gyógyulj meg gyorsan!!!
2010. jan. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem éjszakánként 2 napja 38 fokos, délután 4-kor kezd felmenni... Már az első nap voltam dokinál, a tüdőm rendben, úgyhogy nem kaptam rá gyógyszert. Ha eléri a 38-at este, akkor kell bevennem egy szem algopyrint. Így is tettem mindkét este, remélem, ma már kihagyhatom. Jah, plussz csukló és bokaborogatás!

19 hetes km

2010. jan. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napig volt 38,5-39 fokos lázam, de nem volt, lett gond belőle.
2010. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!