Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babát 16 hetesen nem...

3. babát 16 hetesen nem illene még éreznem?

Figyelt kérdés

Feltettem ezt a kérdést kb 2 hete már, ahol írtam, hogy 3. babát várom. Az első bébit 20., a másodikat 16. héten éreztem először. Akkor írtatok páran, hogy nem gond, érezhetem 18 hetesen is. Közben hétfőn egy pillanatra megkukkantották uh-n (külön kérésre, hogy ok-e?) rendben volt, és a védőnő is hallgatot szívhangot.

Tehát nem tudom miért, de még mindig aggódok, hogy nem érzem.

Azt is tudom, hogy túlzásba viszem az aggódást, de sajnos én minden téren ilyen vagyok, most reszketve várom az AFP-t is, és persze folyamatosan aggódok a meglévő gyerekecskéimért is. Sokszor ok nélkül, de ilyen vagyok.

Aki esetleg tud megnyugtatót írni, az légyszi tegye meg! Letolást ne, ha lehet. Köszönöm!


2010. jan. 6. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is a harmadikat várom,igaz még csak 15 hetes vagyok.Én egyáltalán nem érzem magam terhesnek!Mármint hasilag,a babát sem érzem.a második fiamat már éreztem ilyenkor,hogy ott van.Szerintem ez azért van mert minden terhesség más és más!pedig mindenhol azt olvasni,hogy minnél többedik terhesség annál hamarabb lehet érezni!

Szerintem ezen ne aggódj,hamarosan mocorogni fog!Már én is nagyon várom!

2010. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!