Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetesen mit kellene éreznem...

11 hetesen mit kellene éreznem? Normális, hogy hetek óta nem fájt az alhasam?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre, nem azt akarom, hogy fájjon, de úgy tudom, hogy amikor fáj olyankor nő a méh. Bár már domborodik a hasam, olyan fura érzés, mintha nem nem is lennék terhes. A mellem fáj, időnként van émelygésem, de ennyi. Ez voltvan nálatok is?
2010. aug. 20. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen normális, bár minden kismama más :)
2010. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nálam is ez volt :) Örültem is hogy végre nem fáj semmim :) De párhétre rá megint fájdogálni kezdett a hasam, de arra ott a magnézium.
2010. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

20 hetes vagyok. Néha még én is ugy érzem, hogy nem is vagyok terhes csak amikor este ficánkol a pici, akkor tudatosul, hogy egy kis élet van a pocimban.

11 hetesen még nem nagyon kell érezned valamit. Majd késobb.

2010. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!