Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetesen a babát érezném?

14 hetesen a babát érezném?

Figyelt kérdés
már a második, a lányommal a 20 héten éreztem, sejtettem, hogy most korábban fegem, de ennyire? Volt így valaki, hogy ilyen korán érezte a mocorgást?
2010. júl. 27. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,bár inkább 16 hetesen. Nekem az elsőnél 16 hetesen érezhető volt,még az orvost is meglepte. Azt mondta vékony a hasfalam,ezért érzem ilyen korán.A másik kettőt ugyanúgy 16 hetesen éreztem meg.
2010. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is a második és én is éreztem a 14 végén, igaz csak akkor ha lehajoltam és az öv nyomta a hasam. azt hittem ez még nem az, de mégis!
2010. júl. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha vékony a hasfalad akkor nagyon hamar érezheted, hiszen a baba az elejétől mozog már, csak még pici ezért alig vagy nem érezhető. Én már a 13. héttől éreztem az első gyermekemet. A másodiknál kicsit később.
2010. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is akkor érzem ha nyomja a nadrág, pl mikor itt görnyedek a gép fölött és nem gombolom ki a nadrágom akkor érzem, mintha belülről megböknék a hasam. A lányommal is pont ilyenek voltak az első mozgások.
2010. júl. 27. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:
A másodikat én is 13.héttől éreztem!
2010. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érezheted igen! Én most várom a harmadikat, de már a 12.hét óta érzem őt, erősebben a 16.hét vége óta. :) Boldog babavárást! 19hkm
2010. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a 12. héttől érzem.Mondtam az orvosomnak,de ő azt mondta,hogy lehetetlen.Most olvasva a ti tapasztalataitokat,most már biztos vagyok benne,hogy Őt érzem :)

14hkm

2010. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi csajok!


Boldog babavárást mindenkinek!

2010. júl. 27. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!