Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes vagyok, és hányingere...

38 hetes vagyok, és hányingerem van, éjjelente meg ég a gyomrom. Volt így valaki?

Figyelt kérdés
13. hétig égett a gyomrom, meg volt hányingerem, utána elmúlt.Most éjjel "kipattantam" az ágyból, majdnem hánytam, de nem sikerült. Utána még egy órát rosszul voltam, égett a gyomrom és elaludtam.Normális ez?
2010. jan. 6. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, ilyenkor már icipici hely marad a gyomrodnak, ennivalónak. Rennie nagyon jó erre, ilyenkor is lehet szedni. Vagy, ha bírod, hideg tejet kortyonként. ez nekem nem mindig használt, de a Rennie (piros) tuti
2010. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyú gyomorégésem van, éjjel arra ébredek, hogy mar, Renniet szedek rá. Pici a hely a gyomornak, azért van, a terhesség elején pedig hormonális okok miatt.
2010. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 edus83 ***** válasza:
Most vagyok 35hetes az terhességem eleje óta így vagyok!!!!:(((!!!Csak én hányok is voltam kórházban is ki száradás miatt!!szóval ,tuti sajnos normális:((
2010. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idős terhesen én rendszeresen viszontláttam a vacsorámat,és rettenetes gyomorégésem volt.Nagyon nyomták már a babák a gyomrom.
2010. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 38 hetes vagyok, most, fél 6-kor még mindig a 3-kor elfogyasztott ebédemtől öklendezek, annyira a torkomban van az egész. Éjszaka ugyanez van, ha lefekvés előtt vízen kívül bármit eszem, iszom. Kitartás!!! Már nem sok van hátra:)
2010. jan. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon megijedtem, de látom, nem vagyok egyedül. MIndenkinek minden jót:)
2010. jan. 6. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!