Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem lesz túl nagy? A legutóbbi...

Nem lesz túl nagy? A legutóbbi uh-n 10+3 napos voltam, és a baba CRL mérete 42,9 mm volt. Csak most jutott eszembe utána nézni, és látom, hogy ez soknak számít. A kora is 1 héttel több volt az uh szerint, pedig még csak az elején vagyunk.

Figyelt kérdés
Ha már most ekkora, mi lesz később? elevitet szedek, és tudom, hogy az megdobja a méretet, de félek, hogy a végén majd óriás baba lesz, és nagyon nehéz lesz a szülés. Vagy lehet, hogy csak most lódult meg a növekedés, és majd normalizálódik? Van valakinek tapasztalata ebben? Ne értsetek félre, örülök, hogy jól fejlődik, csak van ismerősöm, aki 4 kg feletti babát szült, és ő eléggé megijesztett, hogy nagyon durva...
2010. jan. 6. 07:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Állítólag tényleg úgy van, h a . hétig egyformán nőnek a babák, hát nem tudom, szabályos ciklusom van,14. nap körül (-+1 nap) peteérés, és a 12. hétig mindig kisebbnek mérték a koránál, majd a 18. hétre behozta a lemaradását... tudom, hogy pont a fordítottja a tiédnek, de sztem meg lesz az az átlag méret:) ja igen, és elevitet szedtem az elején...

2010. jan. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, lemaradt, h a 12-es, azt akartam írni, hgy a 12. hétig egyformán nőnek, bocsi
2010. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem a honlap osszepakolasakor elhibaztak valamit, ugyanis az otodik hethez (ami ugye kerek negy het plusz x nap, tehat a ciklus 28-29. napjaval kezdodik) irjak, hogy az lenne a menstruacio hete. Tehat a leiras szerint teljesen azt az elvet kovetik, amit emlitettem.


Ha kerek hetekrol beszelnenek, akkor mar a negy hetes leirasnal lenne a mensi ideje. Mindegy, a lenyeg, a lenyeg: jo meretu a babad! :-)

2010. jan. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek! :) megnyugodtam
2010. jan. 6. 09:24
 15/16 anonim ***** válasza:
Az Elevit nem dobja meg a méretet.
2010. jan. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 12+4 hetesen voltam UH-on, és 66 volt a crl, 24 a bpd, és 2 a nyaki redő.
2010. jan. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!