Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szept.28-án volt az utolsó...

Szept.28-án volt az utolsó menstruációm. Ez alapján júl.4-én kéne szülnöm, de az ultrahang az első vizsgálat óta más időpontot ad. A legutóbbi szerint jún-i 23. Miért van ez? Ilyen nagy a baba, vagy már mensi előtt teherbe estem?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
nálam is szinte minden uh-on más eredmény van a papíron, én máj. 11-re vagyok kiírva mensi alapján, pár hete uh-on máj 4 volt, 1 hónapja uh-on meg máj 25., aztán kérdeztem az orvost, h mizu, mert ez 3 hét ingás, azt mondta, h ez normális, hiszen a baba méretét a vizsgálatkor az átlaghoz viszonyítják, ezért mutat mindig más eredményt, de általában a mensis dátumot kell nézni mindig, úh nem hiszem, h mensi előtt estél teherbe, sztem nálad is csak ez lehet, mint bárkinél, jó bébivárást:)
2008. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem szeptember 17-én volt meg utoljára e szerint június 23 a szülés várható ideje és az uh szerint is.

Adjál hozzá az utolsó mensid első napjához 7 napot, vonjál ki belőle 3 hónapot és 1 évet. E szerint is július 4. Találsz itt a neten több azűletési kalkulátort pl. Terhességlap- fogantatás-terhességi naptár, vagy Timmermann honlapja, itt beütöd a mensid napját és kiadja a dátumot.

Üdv: 27 hetes kismama

2008. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pontosabban adjál hozzá 7 napot, vonjá ki belőle 3 hónapot és adjál hozzá 1 évet. Tehát 2008. július 4.
2008. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szept.28-án volt meg utoljára,eszerint ma vagyok 26 hetes.De szerdán voltam uh-on és 27 hetesnek írt a doki.Én sem értem,de szerintem a baba méreteiből számolják,mert a méreteit összehasonlítottam a mamanet oldalán lévő adatokkal,és aszerint 27 hetesek vagyunk.
2008. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!