Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakorlatias Kismamzik!...

Gyakorlatias Kismamzik! Milyen mellszívó a jó, manuális, vagy elektromos? Tudtok olyat ajánlani, ami jó, és nincs horror áron?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
mamzik, LOL :D
2010. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen javaslom az elektromost, összehasonlíthatatlanul kényelmesebb a kézinél, én az enyémet a vaterán vettem, már lehet venni akár 8-9000-ért is. Ha jót szeretnél ajánlom a medela mini electric-et. Persze ez csak az én véleményem, nekem nagyon bevált!
2010. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Enyém horror áron volt, philips avent kézi. Nekem bevált, már amennyire egy mellszívóval meg lehet barátkozni. Én csak akkor vennék a helyedben, ha kell. Szerintem ismerőstől érdemes használtan venni. Az enyém is kicsit kopottnak néz ki, de alig használtam, csak az első 2 hétben, meg amikor egy árva babának fejtem.
2010. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A Brendonban van Pesztronka 11800 Ft-ért, az nem horrorisztikus. De meg is lehet rendelni neten.

[link]

2010. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csöpi fájdalommentes mellszívó Gyógyszertárban lehet kapni, 3000 Ft, és tényleg jó.
2010. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan dícsérik a kézi medelát, ami később elektromossá bővíthető ha akarod. 5600 Ft, brendonban lehet venni, de kisebb bababoltok is árulják, Nálunk ezt adják a kórházban is a kismamáknak. Én ezt vettem meg, bár még nem használtam, de akik ezt használták, nagyon dicsérték. 38 hetes km
2010. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha már veszel, érdemes minőséget venni! Én Madelát használtam, vettem először egy kézi. Annyi tejem volt, hogy rengeteget kellett fejnem, beruháztam egy elektromosra. Nem bántam meg, így van 2 db, így mikor a hugommal várandósok voltunk, megosztoztunk.

Ha van anyuka ismerősöd, kérj kölcsön (Avent, vagy Madela), utána bármikor tudsz venni. Nem horror áron kapsz garanciást a teszveszen is!

2010. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg a szülés után, hogy egyáltalán lesz-e rá szükség? Lehet, hogy olyan ügyes lesz a babád, hogy nem is fog kelleni. Én elektromosat vennék, feltéve, hogy nem akarsz inhüvelygyulladást kapni a kezedben- mert sokáig tart a használata- kb 20-25perc mellenként- és addig kézzel pumpálni- hát nagyon fárasztó. ráadásul többször is naponta. És a medela nagyon jó volt nálam is. Valóban lehet használtat venni a teszveszen, vaterán- és ha ki van sterilizálva, akkor nem is kell féni tőle, hogy nem lesz jó. sok sikert! :-)
2010. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is én nagyon ajánlom az elektromosat.Gondolj bele mennyivel kényelmesebb és hatékonyabb.Hozzáteszem hogy mire mész szülni szerény véleményem vigyél magaddal mert én sem gondoltam volna hogy milyen jó hogy magammal vittem.Na agya az Isten valami olyan jön közbe(mint nekem pl. az hogy ikreim lettek volna amit nem láttak az orvosok és az egyik elhalt de a lepény ott maradt így kisebb lett a babucink mint amire számoltunk és az újszülött osztályra került inkubátorba és ott is volt 3-4 napot,de ez idő alatt nem szoptathattam)(nem tudom baba barát kórházban fogsz e szülni?)és akkor nagyon jól fog jönni.Én tapasztalatból mondom sokkal jobban beindul úgy a tejed ha magadnak kell fejni még a pici nem szopizik.A szobatársam átkozta a kézi szívót mert nem nagyon akart elindulni a teje és nehéz volt neki bánni vele.Én csak nagyon tudom neked tanácsolni hogy elektromosat vegyél.Nem fogod megbánni!!!

Bocsi hogy hosszú lettem.Ha van kérdésed akkor kérdezz nyugodtan,szívesen válaszolok.

7 hetes babuci anyukája

2010. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

bocsi azt akartam írni hogy ne agya az Isten.

Uccsó voltam.

2010. jan. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!