Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen néztek horror filmet?...

Terhesen néztek horror filmet? Miért?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%

szia!


Á, én nem mertem... felugrik a vérnyomásom , vagy én a székről... azt a baba is érzi... meg a félelmet is. Nem tudja mitől , de érzi, hogy fél valamitől az anyukája.

2009. szept. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én első terhességemnél néztem, de mostmár nem merek. Egyetértek az előzővel. 37 hetes kismama.
2009. szept. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a terhesség előtt,imádtam a horrorfilmeket,aztán a terhesség elején belenéztem egy horror filmbe,és nagyon megviselt,nagyon féltem.Azóta sem néztem
2009. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én is imádtam a horrorokat, de mióta terhes vagyok nem mertem megnézni egyet sem, ennek már 38 hete. Kíváncsi voltam más is így van e ezzel. Köszi válaszokat.
2009. szept. 28. 14:32
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

nem vagyok nagy horrornéző, de nekem eszembe se jutott, hogy a baba miatt ne nézem meg. Lesz valamelyik nap a Kaptár 2, ha nem alszom bele, megnézem.


Miért nem szabad horrort nézni?


23 hetes km

2009. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az, hogy nem szabad, csak sokaknak más ilyenkor a lelkiállapota.Nekem is. Jobban megvisel.37 hetes km.
2009. szept. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is nagy horror rajongó voltam. Épp múlt héten néztünk egy filmet a párommal és egy jelenetnél úgy megijedtem hogy rendesen szegény babám is dörömbölni kezdett. Akkor ki is kapcsoltuk. Nagyon rossz volt, pedig ilyen dolgokon eddig csak nevettem volna. 28hetes kismama...
2009. szept. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Naná. Nem beteg vagyok, csak terhes. Bár nem vagyok félős típus, és eddig is imádtam a jó horror/triller filmeket. Csak sajna manapság már nagyon kevés igényes van köztük :(. Ha valaki tud megírhatná:P

23 hetes

2009. szept. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Hát, eddig imádtam a jó darabolós-véres misztikus horrorokat, de most...rosszul vagyok tőlük, és félek hogy a történet "átszivárog" a babához.

A Stephen King könyveket is imádom, most kezdtem olvasni az egyik regényét, de nem hiszem, hogy elérek a végéig...

2009. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát... Szerintem a kismamák ne nagyon nézegessenek horrorfilmeket a terhesség ideje alatt, mert - mint már előbb mondták - sokaknak más a lelki állapota, vagy éppen a baba is érez belőle valamit. Csak ki lehet bírni azta 9 hónapot vér nélkül...:D
2010. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!