Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor ez hogy is van?...

Most akkor ez hogy is van? Ugye nincs semmi baj? Volt masnak is igy? Reszletek lent.

Figyelt kérdés
Otthoni tesztem pozitiv lett. Egy hetre ra kaptam idopontot a dokihoz, megvizsgalt, azt irta a papirra hogy ludtojasnyi a mehem es 7 hetes terhes vagyok. Atkuldott ultrahangra. Az ultrahangon viszont csak egy pottyot lattam, megmertek 2mm-es "felritkulast" irtak a papirra, szivhang meg nem volt. Tehat az ultrahang szerint csak 5 hetes korul vagyok. 2-3 het mulva menjek ultrahangra megegyszer. Mas is volt igy? Hogy lehet h a mehem nagyobb?

2014. júl. 1. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
később fogant meg a baba :)
2014. júl. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia

en amikor mentem mensi kimaradasa utan 5-6nappal,csak megvastagodott nyalkahartyat latott a doki. Ket het mulva kellett visszamennem,akkor mar volt petezsak,szikholyag,es egy 9mmes embrio,szivhanggal :)

15hkm

2014. júl. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a nemvárt után 2 nappal mentem dokihoz és megvastagodott nyálkahártyát látott. Rá 2 hétre csak petezsák látszott és erre rá 2 hétre volt csak szívhangunk.

Nyugodj meg, minden rendben lesz!

2014. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remelem hogy igy van. Csak azt nem ertem h a mehem miert idosebb terhessegnek megfelelo meretu mint a baba?
2014. júl. 1. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!