Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek ilyen? Farfekvé...

Volt valakinek ilyen? Farfekvésű babáról van szó! Részletek lenn!

Figyelt kérdés

31 hetes kismama vagyok! Ez már a második terhességem, de az elsőnél nem volt ilyen!

Ma voltam UH-n, ahol kiderült hogy még nem fordult le a babám, és hogy be van szorulva a lába teljesen a méhszájhoz! Azt is mondta hogy kitudja húzni, ha akarja, meg még van helye hogy megforduljon! De hozzá tette hogy reméli hogy nem akad be a lába köldökzsinórba!

Szóval az lenne a kérdésem hogy akinek volt ilyen ott megfordult e a baba, vagy egyáltalán ki tudta e húzni a lábiját?

3 hét múlva kell visszamennem, akkor megint csinált UH-t!

Csak félek hogy nehogy valami gond legyen a lábával?


Egy kicsit hosszúra sikerült! :)


Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. dec. 15. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak ugyan nem volt beszorulva semmije, de a 35-36. héten fordult meg, szóval biztos ki tudja húzni a lábát, és még meg is fordulhat. Lesz helye még :)
2011. dec. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom is a 35. héten fordult be, és nem akadt be semmije, sehová szerencsére.

Barátnőmnek viszont a lánya előretartott lábakkal "ült" a pocakban, őt végül császározták, mert nem fordult be neki (második baba volt - első természetes szülés), de szerencsére neki sem akadt be a lába.

2011. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam a 40. hétre született, 32. héttől farfekvéses volt, kényszeredett lábtartással. Nekem nem tudott megfordulni a szülésig, mert hatalmas volt a baba (4790g-mal született, császárral). A lábával annyi volt, hogy ahogy kivették a hasamból, a két kis lába a füle mellett volt kinyújtva. HA gondolog privibe küldök róla képet. Nekünk terpeszpelenkát kellett viselni kb. a 6 héttől olyan 8 héten keresztül. Ma már a születése után rögtön ráadnám. Egyébként szépen kinövik. Nem lesz semmi baj a te babádnál sem. Ne aggódj!
2011. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a saját példám ismerem csak, anyukám elmesélése alapján, én az indított szülés előtti napon fordultam be, az utolsó pillanatban, 41+5 napra indították meg nála!

Szóval még addig bármi lehet!

2011. dec. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát! Hát remélem nálunk sem lesz semmi gond!

Kedves válaszadó örülnék ha küldenél róla egy képet!

2011. dec. 15. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

én is pont 31hetes vagyok, és eddig nekem is faros volt a bébim- 3. egyébként. Egy hete voltam UH-n és akkor már harántba feküdt, doki szerint kezd befordulni.

Remélem sikerül neki is és a te babádnak is.

EGyébként annyira nem értem, hogy tud ott bent beszorulni a baba lába, ráült, vagy hogy? a méhszájadba csak nem akad el... vagy nem tudom. Remélem kihuzza, vagy kiakad, vagy nemtudom, de megoldja a kisbabád. :)

Szorítok neked is!!!

2011. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia!

Remélem hogy a tiéd is befordul!

Azt mondta a doki hogy teljesen lenn van a lába a méhszájnál! Ami azért sem jó, mert a külső méhszájam nyitva van és nem szeretnék tovább nyílni! Hát bízom abban hogy kihúzza onnan, és elfordul!Érzem hogy rugdos lenn is, tehát mozgatja a lábát! Lehet hogy így kényelmes neki! :)


Jó babavárást ás babázást mindenkinek!És jó egészséget!

2011. dec. 16. 10:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom úgy feküdt, hogy a lábai a méhszájnál voltak, a teste pedig harántfekvésbe. Ő nem változtatott a fekvésén, ezért a 38. héten megcsászározott a dokim. Előtte pedig hetente mentem a 34. héttől nst-re, és a számba rágta, hogy ha elfolyna a magzatvíz azonnal feküdjek le és hívjak mentőt.
2011. dec. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!