Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keszthelyi kismamák vannak...

Keszthelyi kismamák vannak itt? Milyen a szülészet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 15:08
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Második válaszoló vagyok. Helyesbítek. Várjuk a kistesót helyett várjuk a kistesókat: egypetéjű ikrek. Úgyhogy lehet hogy én többet fogom élvezni a kórház vendégszeretetét, mint más. :-) :-(

Egyébként megetették az én lányom is. Aztán elszólta magát a csecsemős, én meg megkértem hogy inkább hozza ki. És szó nélkül hozta éjjel.

2010. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

ikrek! gratulálok! tök jó! mindig kacérkodtam a gondolattal, milyen jó lenne... (nálunk is van a genetikánkban) de mondjuk talán elsőre jobb is hogy nem...


remélem nem lesz gondod a picikkel, és csak a kötelező vizsgálatokra kell menned! minden jót nektek, és a kistesóknak! :)

2010. febr. 5. 18:10
 33/38 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Sajna, én majdnem 50 napot feküdtem benn Keszthelyen a nőgyógyászaton. Teljesen megvoltam elégedve mindennel!!! Mind a Szülésznőkkel, mind a Csecsemősökkel, mind a feltételekkel. Sok anya és baba ott töltött napjait, majd hazamenetelét követtem nyomon. Tudom, hogy a csecsemősök mindenkinek segítettek, aki kérte! Mindegyik szülésznővel jól jártok, hiszen mindenki nagyon jó szakmailag, és emberileg is. Nekem nem volt fogadott orvosom, de igazából a szülésznő az, aki veled van végig. Sokkal jobban megéri szülésznőt fogadni. Sajnos nálam császár lett a dolog vége, ezért jobban rá voltam szorulva a csecsemősökre. Próbáltak segíteni a tej megindításában, különböző alternatívákkal. (Mindenki segített). Mivel alig - alig volt tejem (Sőt, inkább semmi sem!), és sírt a gyerek, nem vették el tőlem és etették meg titokban, hanem megkérdezték, hogy adjunk e neki pótlást. Ha van tejed, és nem szeretnéd, hogy megetessék a gyerekedet, akkor töltse veled az éjszakát! Meg van rá a lehetőség, használd ki! Nálam sajnos etetniük kellett. Tehát, én nagyon jó csapatot ismertem meg Keszthelyen, és köszönettel tartozom nekik! Ha lesz második baba, akkor hozzájuk fogok visszamenni!

2010. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

utolsónak!

tudom ki vagy! :) hogy te is tudd, először melletted voltam, aztán haza mentem, aztán hipp-hopp vissza, és veled szemben lévő szobában voltam. :)


igazad van! teljesen megelégedve jöttünk haza. mind az orvosok a szülésznők(ők főleg!) a csecsemősök is (pár kelletlen beszólást leszámítva) teljesen rendben voltak, mind szakmailag mind emberileg. nem kellett volna annyira paráznom, és csak a negatívumokat meghallanom.

több gondunk volt egyes kismamával, nemde? ;)

az meg természetes, hogy kicsit érzékenyebbek vagyunk ilyenkor, és mellre szívunk dolgokat...


sok sok boldogságot, kitartást mindenkinek!!!

2010. máj. 22. 14:00
 35/38 anonim válasza:
Katasztrófa!!
2010. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:

Sziasztok!

Én már csak azt szeretném megkérdezni az előttem szólótól, mi volt a katasztrófa? Rosszul érezted magad? Nem kaptál segítséget, ha kértél? Én nagyon jól éreztem magamat a keszthelyi szülészeten. Igaz, az éjszakák kissé fárasztóak voltak, mivel velem volt a kislányom, és nem mindig tudtam, miért sír, de az osztály dolgozói készséggel álltak rendelkezésemre, bármikor segítettek. Mikor hazakerültem, a férjemen kívül nem volt segítségem. Ugyanúgy fel kellett kelnem éjszaka is. Ez a gyermekvállalással jár!

De tényleg! Szabad tudni, mi volt a katasztrófa???

2010. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Én is jól éreztem magam ott, a lányom és az ikrek is ott születtek. Voltam Zegen is az ikrekkel, hát Keszthely ezerszer barátságosabb és emberibb!!
2010. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Keszthelyen Dr Pap Ervin magán rendelésére jártam muszály volt a kórházban hírtelen panasz esetén elhajtottak mondván hogy miért nincs időpontom...hiába mondtam a Pap "dr" nak hogy panaszos vagyok folyásom van benézett közölte h minden rendben (se kenet se labor se semmi) eltette a pénzt és ennyi...akkora fertőzésem volt hogy a gyerekeim 4 nap után meghaltak...100.000 ft ot adtam a kedves drnak és még úgy is leszarta az embert...akinek fontos az élete és a gyereke csak Zegre menjen...bárcsak én is oda mentem volna :(
2018. jan. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!